Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kerüljek párkapcsolati...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Requiem102 kérdése:

Hogyan kerüljek párkapcsolati viszonyba egy lánnyal? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval :D a kérdés egyszerű de az én esetemben komplikáltabb ennél.. Ott kezdeném hogy pár éve volt pár barátnőm de azóta hogy az utolsó kapcsolatom véget ért nem nagyon foglalkoztam a nőkkel és aztán ugye megint elkezdtem "csajozni" de valahogy ez már nem úgy sültek el ahogy vártam volna. Tehát külsőleg már nagyon rendben vagyok , testépítek, már majdhogynem ki vagyok gyúrva, kedves vagyok, szeretem a vicceket, a jó kedvet, nem vagyok túl okos de sok dologhoz értek és nyitott vagyok nagyon , szeretek emberekkel beszélgetni és sokszor nagyon jó kisugárzást árrasztok az emberek felé de nem vagyok elszálva magamtól és nem vagyok átlagos ember, de jó képű vagyok. Nos ami óta elkezdtem ujra nőzni saját hibáimat hibára halmozzva csak úgy hagytam nagyon sok nőt az ismerkedés fázisában,tehát van mikor ugye levágom hogy bejövök a csajnak és én is visszonzom, de nem lépek, mert van mikor be sokalok és csak lesem hogy most mivan, vagy hogy egyáltalán nem csinálok semmit se még rá se nézek pedig majd meg őrülök érte...nem tudom én se miért csinálom ezeket a hülyeségeket, pedig már 1001x ugyan ezt a hibát megcsináltam és utánna mindig rá vettem magamat hogy jó most akkor télleg kezdek valamit, de mikor oda kerülök, egyszerüen le blokkolok és nem merek lépni, bár kissé félénkebb vagyok de le küzdöttem már ezt és nem azért van hanem azért mert erre szokták mondani azt hiszem hogy mulya/balfa*.. már annyi nőm lehetett volna mióta rajta vagyok a témán hogy meg se tudnám számolni de télleg, nagyon nagyon sok csajnak-nőnek bejövök, de mindig az van hogy nem dobok semmit rájuk, még akkor is mikor a csaj kezdeményez mert látja rajtam hogy mivan pedig nem nyilvánitom ki, és akkor is néha elkap egy ilyen hiúság érzés hogy most ő biztos akar valamit, de nem tudok lépni rá semmit , ezért ő biztos talál helyettem jobbat aki jobban kezeli, pedig összes erőmből figyelem a csaj minden jét, és akkor jó hát ez van nincs értelme erőlködnöm,meg már biztos nem jövök be neki stb... és mikor meg törekszek rá hogy felfigyeljen rám egy lány akkor ugye el is tudom érni még hogy rám is köszönjön annyira jó a szugeszcióm mások felé de olyan köcs*g vagyok néha elfelejtek vissza köszönni, de van mikor rá köszönök és vissza köszön és megint nem állok oda hozzá beszélgetni csak "keményen" tovább állok...xD Már ott tartok hogy rendesen ha egy nő közelemben van fel se kelti az érdeklődésemet pedig 2 kezemet össze raknám hogy még csak beszélgessek is vele, annyira nő hiányom van hogy már ha megszeretném ismerni mert a komoly kapcsolatok híve vagyok, nem is a nővel beszélgetek hanem a csajjal, elvesztem a fonalat és már nem látom bennük az érző embert, csak a nőt.... meg mikor lépnem kéne és várja nem dobok semmit se... már kezdek be golyózni, kezdek hülyeségeken gondolkodni és egyszerüen már nem birok mit csinálni pedig én is tudo csak lépnem kéne , de mikor ott vagyok minden átváltozik, érzem az illatát éés megbolondit ugy a rabja leszek mint a kemény drogos a hernyónak. Remélem sikerült jól le írnom mi a problémám már annyira szégyellem ezt hogy már ide is félve írtam meg. Aki tud tanácsot adni az vmit mondjon már:D Köszöntem
2012. dec. 9. 14:31
 1/3 A kérdező kommentje:
Elfelejettem leírni hog, 20 éves srác vagyok
2012. dec. 9. 14:34
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát lépjél végre! Mert igy a nők is azt hiszik, hogy csak szórakozol velük! Ha felhívod magadra a figyelmet és látod, hogy viszonozzák! lépd már meg!

Hány éves vagy? Igaz ilyet még a közel 40-sek is csinálnak. Én mondom neked! Úgy látszik, van aki sose növi ki. Csak ennek az lesz a vége, hogy a nő keres mást. Nekem elhiheted! Szedd össze magad, menj oda és ne randira hívd el akkor hanem csak kérdezd meg tőle, hogy ráér-e ekkor meg ekkor és elhívod magaddal mondjuk cukrászdába. Ne légy ilyen bénuska. :)

2012. dec. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát én is azon vagyok, de ezt minden nőre értettem kb 100 csajnál játszottam ezt el , volt amelyiknél 5x-6x is fel csigáztam aztán úgy hagytam....hát ez nagyon szörnyű... :/ de nem adom fel következő ilyen alkalom lesz bevetek mindent,vagyis hát remélem!
2012. dec. 9. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!