Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem tudok választani két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tudok választani két ember között kihez kell fordulnom? Nem bírom tovább a kettős életet. Párkapcsolati terapeuta segít?

Figyelt kérdés
Van családom gyerekem. nemrég találkoztam első nagy szerelmemmel. /10 év után/ Aztán csak bonyolódtak a dolgok és az érzelmek. Nem tudom mi a helyes. egyébként neki is vsn családja gyereke. Tudom nem lehetek önző, a gyerek az első, de éljek egy olyan ember mellett akit nem szeretek? Egyébként nem rossz a házasságom. nem szoktunk veszekedni, mindent meg tudunk beszélni, csak rettenetesen unalmas.
2012. nov. 8. 08:23
 1/6 anonim ***** válasza:
13%
Ezért hagynád ott a férjedet, mert unalmas? Akkor minek mentél hozzá, ha te nem szereted? Remélem visszamész a volt csávódhoz aztán az majd bedobja neked, hogy unalmas a kapcsolat és jól ott hagy a pibe.
2012. nov. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg kellene szakítani a kapcsolatot a régi szerelmeddel, vagy legalábbis éppenhogy barátira visszafogni. És leülni a férjeddel, megbeszélni vele, hogy kicsit dobjátok fel a kapcsolatotokat, mert unalmas, ellaposodott. Történhet még csoda, lehet ha felrázod a férjed, belátod, hogy nincs is vele semmi gond, csak hagytátok leülni a dolgot. Ami egyébként nem csak a férjed hibája, a tiéd is legalább annyira. Szerintem ezzel adj még egy esélyt a házasságodnak. Ha végképp nem működik, akkor szokott következni a megcsalás. Csak át kell gondolni, hogy megéri-e kockáztatni a békés családi életet, ha esetleg kiderülne. És ami még a lényeg, hogy mindig a gyerek szemszögéből gondold át a dolgokat. Tehát abba gondolj bele, hogy ha megcsalod a férjed és kiderül, vagy ha elválsz mit okozol ezzel a gyereknek. Elveszíti a családi légkört, és az apját úgymond. Egy kósza fellángolás miatt nem érdemes mindent kockára tenni. De ha végképp elmúlt minden érzelem, és szeretet sincsen benned a férjed iránt, és ebben totál biztos vagy, akkor válj el, és adj esélyt magadnak is meg a férjednek is, hogy új boldogságot találjatok egy másik ember mellett. Ja, és egy másik család is benne van ebben az egészben, a volt pasid családja. Őket is borítod, ha bármi gubanc lesz. Vedd számba ezeket, és dönts belátásod szerint.

Nekem is van egy gyerekem, én egyszer már megcsaltam a férjem, és utána kiderült. Hát azt nem kivánom senkinek. Hál'Istennek megbocsátott a férjem, nem váltunk el, de évekbe telt, mire nagyjából visszaálltak az érzelmek a helyükre. Hozzáteszem én szerettem a férjem, csak uncsi volt, és kalandba keveredtem. Utólag iszonyatosan megbántam. Nehéz helyzet ez, én tudom, de mérlegelni kell, és inkább a mostani kapcsolatot kell próbálni megmenteni először, és utána lépni, ha nem működik. Nem pedig fordítva, hogy előbb megcsalod, meg félrejársz, és utána hebegni, ha bármi gubanc van.

2012. nov. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen helyzetben vagyok már nagyon sok éve. És én is úgy érzem, hogy már teljesen felőröl.,csak nekem nincs gyerekem a szeretőm meg elvált már.

Én most úgy gondolom, hogy akkor lennék könnyebb helyzetben, ha már lenne gyerekem és akkor folytatnám nyugodtan azt a kapcsolatot,, de így gyerekvállalás előtt... szívem szerint a szeretőmtől akarok gyereket.

Én voltam már pszichológusnál, ami ingyenes, de nem igazán segített. Aki meg fizetős az nekem túl drága.

Ha neki is van családja akkor jó azonosak a helyzetek, így könnyebb folytatni egy szeretői kapcsolatot. De hát Te tudod.

2012. nov. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak!

Nem azért tettem fel a kérdést, hogy értelmetlen dolgokat írjanak válaszként. Ez tényleg nagyon sz.r egy helyzet és érzés. Egyébként évek óta arra várok, hogy a férjem többet legyen velem, a gyerekkel. Hétvégenként járjunk el kirándulni. De nem!Neki hétköznap meló után mindig el kell járkálnia. minden napra van valami kifogás amiért nem tud velünk lenni. hétvégén szintén ez a helyzet. én meg itt vagyok egy külterületi ingatlanban a gyerekkel egyedül. Távol a szülőktől, rokonoktól. Szomszéd is alig akad. Nem akarom magam sajnáltatni, de rettenetesen rossz, amikor eltelik 5-6 nap, hogy még emberrel sem találkozol.

2012. nov. 8. 17:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát jó így megértem, de akkor se kellett volna hozzá menned ha ilyen.. azért tetted fel a kérdést, mert rosszul rendezted az életed, és nem vagy képes magadtól helyre rakni. Azt várod, hogy majd itt lesz az aki megmondja mi a helyes irány? Eddig meg nem is arról volt szó, hogy egyedül voltál otthon, hanem arról, hogy a férjed unalmas.. sajnálom a gyerekedet, hogy egy ilyen tudatlan anyja van. De szedd össze magad! Gondold át magadba az egészet, kérj szülőktől, barátoktól tanácsot, de mindenesetbe ezt férjeddel beszéld meg, ha meg vissza akarsz menni volt párodhoz, akkor legalább válj el előbb, és ne legyél egyszerre két férfival.
2012. nov. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogyan döntöttél végül kérdező?
2013. márc. 1. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!