Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mar volt olyan kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mar volt olyan kapcsolatotok ahol a szerelem hamar elmult (1ev) de a pasi, nagyon aranyos, mindent megtenne ertetek es ugy gondoltatok hogy szerelem nelkul is velemaradtok, mert o az idealis?

Figyelt kérdés
segitene ha vannak ehhez hasonlok,leirnatok a tortenetet erzeseket,es hogy boldogok vagytoke,vagy tudnatoke lenni egy ilyen kapcsolatban? Ha igen, mukodott, vagy mukodik a kapcsolat meg most is?Elore is koszonom valaszaitokat.
2012. dec. 9. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem ilyen hamar múlt el, hanem kb 2 év alatt. Eddig bejött, boldog vagyok, jó a szexuális életünk. 12 éve vagyunk házasok és van 2 gyerekünk.
2012. dec. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát volt ilyen, de annak vége lett, mert utóbb mégsem bizonyult olyan aranyosnak.


Mostmár évek óta együtt vagyok egy másikkal, akibe első perctől szerelmes vagyok, és azóta is, tehát nem múlt el a szenvedély, viszont megvan a mély szeretet, harmónia, türelem.

2012. dec. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha fiatal vagy,fölösleges időpocsékolás vele maradni.Később bánni fogod a miatta elszalasztott lehetőségeket.Mert lehet köztük van a nagy Ő,akibe szerelmes leszel még évek múlva is.
2012. dec. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után minden szerelem átalakul. Nekem az a véleményen, hogy az is szerelem, csak sokkal mélyebb, emberibb, önzetlenebb, társiasabb. Vagyis a párod már nem csak a szerelmed, hanem a társad is lesz egyben, olyan erős kötődés alakul ki benned iránta, ami semmi máshoz nem hasonlítható. Jó esetben legalábbis így alakul. Ha a lángolás elmúltával már csak annyit érzel a párod iránt, hogy aranyos, hát az baj. Abból a pluszból, ami összekötötte régen is a kapcsolatot mindig maradnia kell, másképp úgy fogtok egymás mellett éldegélni mint testvér. Ha már semmi szenvedély, vágy nem marad a kapcsolatban, annak vége.
2012. dec. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

valaszold meg magadnak ezt a kerdest oszinten:

tiszteled or? ha igen: jo, ha nem: nem jo.

2013. jan. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha az elején volt szerelem, a pasi szeret és engem akar, rendes is akkor simán benne maradnék, de nem volt még ilyenem.
2013. jan. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!