Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit hibázok mindig el? ( lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit hibázok mindig el? ( lent)

Figyelt kérdés

én egy mások szerint jó humoru átlagos srác vagyok Sokan mondják rám hogy helyes vagyok de sokan azt is hogy kisfius.A kisfius mit jelent nálatok lányok? Általában illedelmes vagyok (köszönök megdicsérem milyen szép megy hogy milyen jól néz ki de miért van az hogy ha megtetszik valaki állandóan elutasít? (kép rólam itt)


[link]



2012. nov. 26. 17:52
 1/7 anonim válasza:
Figyi nem akarlak megbántani, de úgy nézel ki, mint egy 10 éves...amúgy mennyi idős vagy?
2012. nov. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
14
2012. nov. 26. 18:07
 3/7 anonim ***** válasza:
bocs de szerintem is kisfiús vagy... de az osztályomban is van egy csomó kisfiús 14 éves...
2012. nov. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy annyira kisfius.Az osztalytarsaim tobbsege es s te korodban majdnem minden fiu igy nez ki.(tapasztalat)
2012. nov. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2-3 évet várj még
2012. nov. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Császár Csilla 1979 válasza:
Szia! Úgy gondolom, hogy az illedelmességet ne hanyagold, mert pár év múlva majd hasznát fogod venni (csak nem kell túlzásokba esni). A kisfiús külső ellen pedig egy vagány frizura sokat segítene....nagy divat mostanában a két oldalt rövid, középen pedig egy csíkban hosszabb (egy jó fodrász megoldja), s egy-két vagány ruhadarab. A lányokkal sajnos nem könnyű, de próbálj olyan lánynak "udvarolni", aki hasonló beállítottságú mint te, legyenek hasonló érdeklődéseitek. Sok szerencsét! :)
2012. nov. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Császár Csilla 1979 válasza:
De az előttem kommentelőnek is igaza van! Ha vársz még 2-3 évet, akkor sokkal érettebb leszel, mert 14 évesen nagyon fiatal vagy még.
2012. nov. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!