Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért/mitől van ez?

Figyelt kérdés

Adott egy férfi, 25-30 között. Nem jár el sehova, nem él társasági életet,nincs párkapcsolata, felénk az emberekkel és nehezen nyíl meg előttük és nem tudja ki ő,milyen ember.

DE ha valaki másról van szó azt nagyon is tudja kritizálni,hogy milyen ember, ilyen meg olyan rossz embernek mondja a másikat,meg lefitymálja bármit is mond/tesz/csinál a másik fél. És olyanról alkot véleményt ez a férfi, amiről nem tudhatja mi lenne mert soha nem volt még olyan szituációban, de ő megvan győződve arról, hogy nem alakulhatna pozitívan a dolog mert ő biztosra veszi hogy nem működne, és az az igazság neki nincs hozzá kedve/akarata.



2012. dec. 9. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:
pszichológussal beszéltél már erről?
2012. dec. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem, de nem én vagyok ez a személy (amúgy is én lány vagyok). Csak szeretném megérteni miért ilyen.
2012. dec. 9. 17:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!