Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vacsora egy jó étteremben jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vacsora egy jó étteremben jó karácsonyi ajándéknak?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 4 hónapja vagyunk együtt.
2012. dec. 9. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Jó egy évfordulóra, vagy Valentin-napra, vagy ilyenekre, de karira sztem nem
2012. dec. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Gondoltam még valamilyen ékszerre, de nem hord ékszereket... 22 évesek vagyunk, az ilyen hógömb, meg képes párna szerintem szintén nem egy jó ötlet. Tanácstalan vagyok.
2012. dec. 9. 16:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát igen, már akkor nem tinik vagytok. Tényleg semmilyen ékszert nem hord? Talán abból indulj ki, hogy rajong-e valamiért. Most nem bandákra gondolok, hanem ami a szenvedélye, vagy amiért kicsit utána kell kutatni, ritkaság. De szerintem parfüm, ruha, táska, kiegészítő bármi jól esne neki. Még nem vagytok nagyon-nagyon rég együtt, nem kell nagyon drága holmi
2012. dec. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem hord... és nem tudok róla, hogy valamiért kifejezetten rajongana...
2012. dec. 9. 16:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyi idő után még az általános dolgok akkor beleférnek. Parfüm, táska, valamilyen használati dolog, amije elromlott, mellé egy közös ajándéktárgy, pl bekeretezett fénykép, ez nem gyerekes szerintem
2012. dec. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
vagy ha tényleg nicns nagy ötlet, akkor vasi, de vacsi közbe egy apró ajándék szerintem jár ég mellé...de tényleg nem a ajándéktól lesz kari a kari
2012. dec. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A vacsorát inkább valamikor karácsony előtt-után ejtsétek meg. Nem hiszem, hogy a barátnőd szenteste, vagy karácsony bármelyik napján örülne egy vacsorának, hiszen otthon a család, a sok kaja. Mi a párommal minden évben elmegyünk karácsony után vacsorázni kettesben, de csak azért, mert akkor van az évfordulónk és így ünnepeljük meg. Karácsonyra lepd meg valamivel, egy parfümnek biztosan örülni fog.
2012. dec. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Röhejes vagy! Vacsorázni bármelyik nap elviheted te nyomi. Ajándékot vegyél! Csomagold be! És add oda neki! TUDOD HOGY MI AZ AZ AJÁNDÉÉÉÉÉK?!
2012. dec. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!