Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok!? Karácsonyi ajándék a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok!? Karácsonyi ajándék a páromnak?

Figyelt kérdés
A kérdés az, hogy ti férfiak minek örülnétek karácsonykor. Tippem van, pl valami szép dísz kés, vagy bicska szerű. Az ilyeneket szereti. Esetleg valami viccesebb hamutartó, mert nagy cigis. Vagy egy db fülbevaló, mert az pont kellene neki. Persze adnék mást is. Vélemény?

2012. dec. 6. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Lombszívó.
2012. dec. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat légyszíves.
2012. dec. 6. 20:47
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Már elnézést, de én úgy gondolom férfi vagyok, és nagyon tudnék örülni egy lombszívónak! Nem írtad csak azt válaszoljuk, ami neked tetszik... :)
2012. dec. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De rajtad kívül senki más nem válaszolt még :S Elhiszem, hogy örülnél a lombszívónak, de ez nem kivitelezhető ötlet :) Szóval várom a további tippeket :)
2012. dec. 6. 21:06
 5/8 anonim válasza:
100%

A fülbevaló az klassz, de én kést nem adnék ajándékba. Van egy olyan babona, hogy "elszúrja a barátságot". Akkor talán valami kisebb fegyvert/pisztolyt, de lehet kapni olyan öngyújtókat, amiknek pisztoly formája van (ha már nagy dohányos). De nem írtad milyen árban gondolkodsz.

Azért remélem tudtam segíteni. :)

2012. dec. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, tudtál segíteni. Köszönöm :) És igazad van, a kés az azért talán "túlzás" lenne. De a fülbevaló nem lenne fura esetleg? Olyan 2-3 ezer forintban gondolkodom maximum. :) Ha van még tippetek várom! :) Több kicsi dolog is jó. :)
2012. dec. 7. 12:47
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
2012. dec. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
vegyél neki ruhát. Például inget nadrágot vagy ilyesmit.
2013. aug. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!