Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/férfiak, ha választanotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak, ha választanotok kellene, hogy a párotokkal maradtok, akivel nem lehet gyereketek, vagy egy új kapcsolatba kezdtek egy olyannal, akivel szintén boldogok lehettek, és gyerekeitek is születhetnek, melyiket választanátok, és miért?

Figyelt kérdés
(Jelen esetben örökbefogadás nem lehetséges.)
2012. dec. 9. 17:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem a gyerek miatt fogom elhagyni azt akit szeretek, mert lehet, hogy megbánnám. Szóval maradnék a párommal.
2012. dec. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%

A párommal maradnék, amúgysem kell nekem gyerek....

23f

2012. dec. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Nekem feltétlenül kell a gyerek. négyet szeretnék, fiú és lány vegyesen.
2012. dec. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem lehet örökbefogadás?

Ez fontos, mert különben rosszra gondolok!

2012. dec. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha boldog vagyok a párommal, nem fogom elhagyni csak azért, mert meddő. Viszont örökbefogadni miért ne lehetne? Ott már valami azért gyanús...
2012. dec. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Tudom, nem lányoknak szól, de azért írnék, ha nem baj.

Soha, semmi pénzért, nincs az az ok, amiért elhagynám azt, akivel imádjuk egymást és minden működik.

Ha a kettőnk boldogságának az az ára, hogy nem lehet közös gyermekünk, akkor az. Anélkül is lehet boldognak lenni.

Mi garantálja, hogy találnál még valakit, akivel minden ennyire stimm? Semmi. Szaladhatsz vissza ahhoz, akit elhagytál és megaláztál olyanért, amiről nem tehet. Már ha visszafogadna. Szerintem nem.


Nem, nem, nem. Maradnék vele.

2012. dec. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azzal maradnék akit igazán szeretek.
2012. dec. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha például a barátnő/élettárs... erős dohányos,... és nem tud leszokni, ezért úgy ítélik meg, hogy ártalmas lenne a gyerek fejlődésére.
2012. dec. 9. 17:27
 9/11 anonim ***** válasza:

Csak akkor, ha a házasság előtt is tudta, hogy meddő és ezt nem mondta el. Hazugságra nem lehet kapcsolatot építeni.

Örökbe sem fogadnék, mert nem tudom, hogy a gyerek mit örökölt a vérszerinti szüleitől. Ahogy azt sem, hogy felnőve nem keresné-e az igazi szüleit?

27/F

2012. dec. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 El Greco ***** válasza:

Eleinte nagyon fájna,de maradnék a helyemben.

Ja,és örökbe is szívesen fogadnék...

2012. dec. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!