Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek h jobb legyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek h jobb legyen a párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
eléggé elromlott a párommal a kapcsolatunk mióta megszületett a kisfiunk többet foglalkozunk inkább a picivel és ezáltal elhanyagoltuk egymásr. az utobbi ídöben ingerültebbek feszültebbek vagyunk és már ott tartunk h már csak a fiunk tart össze egymást. mit tegyek h ujra belém szeressen?
2012. nov. 16. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha van lehetőségetek, akkor "passzoljátok" le a picit a nagyszülőknek és csináljatok randinapokat/órákat a férjeddel. Menjetek el egy étterembe, egy moziba, színházba, kirándulni, sétálni, kerékpározni... annyi mindent lehet csinálni... nem kell nagy dolgokra gondolni, de fontos, hogy legyen pár óra vagy akár egy egész nap, amikor csak ketten vagytok, és csak egymásra figyeltek. Beszélgessetek bagyokat, nosztalgiázzatok...
2012. nov. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bagyokat=nagyokat :)
2012. nov. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1-es vagyok!

Nálunk 3 gyerkőc van... elég sok időt kell rájuk fordítani, de ezzel nem mondtam semmi újat! Viszont mi igyekszünk a lehetőségekhez képest sokszor randinapokat/órákat tartani a férjemmel. Nekünk szerencsénk van, mert a szüleim a közelben laknak és lehet rájuk számítani a gyermekfelügyeletben.

2012. nov. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor derül ki,hogy mennyire is jó vagy rosz egy kapcsolat,van akiket össze hoz,másokat szét húz.Szerintem ha ki bírjátok,hogy nem kell 0-24 a gyerekkel lenni,együtt lesztek akkor még,akkor hóditsd meg ujból.Szexi ruhák,és vislekedés, kedvesség,ölelgetések ilyesmik.Ha meg nem,akkor szét mentek,és majd találsz olyat,aki segít rajtad a hasonló helyzetekben,és nem hagy magadra.
2012. nov. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a nagyszűlőkre nem igazán számithatunk mert az én szüleim messze laknak a párom szülei meg nem válalják el mert nincsenek velem jóban ép ezért nem nagyon tudun kettesbben lenni se bulizni,fomantikázni probálok kedvesebb odafigyelő lenni de még észre sem veszi ugy sejtem h van valakije rajtam kívül mert mindig más ídőpontot mond melóval kapcsolatban nem tudom mit csinaljak mert vele szeretnék maradni de ugy gondolom h csak a fiunk érdekli.
2012. nov. 17. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!