Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Karácsonyra milyen ajándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karácsonyra milyen ajándék ötleteket, tippeket tudnátok mondani? Mit vegyek a barátomnak? Még csak nem olyan régóta járunk és ezért nem ismerem annyira.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szóval az lenne a gondom, hogy pár hónapja vagyunk csak együtt a barátommal. Már ismerem őt valamennyire, de azért az ajándék még fejtörést okoz. Olyasmit szeretnék, ami kedves ajándék, de nem túl nyomulós, nem túl erőltetett. Valami olyasmire gondoltam, aminek hasznát veszi (pl, bögre, amiből minden reggel ihat - de nem pont bögrére gondoltam, mert az nagyon snassz :D), szóval értitek. :)


Ezért vagyok nehéz helyzetben, mert egyszerre szeretnék valami olyat, ami picit személyes (hogy én jussak róla az eszébe), de közben meg viszonylag semleges (mint a bögre :D) és ebben kérnék egy-két ötletet. :)


Mit lehetne adni karácsonyra? A fiú 21 éves (én 19 vagyok)


Előre is köszönöm szépen az ötleteket. :)



2012. dec. 9. 20:12
 1/4 A kérdező kommentje:

Na, a vége kicsit kusza lett, szóval megpróbálom még egyszer megfogalmazni. :)


Az a lényeg, hogy nem szeretnék semmi nyálasat, semmi túl romantikusat (hiszen még nem vagyunk együtt annyira régóta), de nem akarok túl jellegtelen ajándékot se adni neki. Valami a kettő között lenne jó. :) Valamit, ami kedves, aranyos, de azért nem olyan csöpögős, hogy a szekrény mélyén kelljen rejtegetni a haverok elől. :D

2012. dec. 9. 20:15
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy bögre amin a te arcod van ?

Ez mindkét kritériumnak 100%-ig megfelel :)

2012. dec. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy közös képet egy általad készített képkeretben. :)

Ha már a bögréknél tartunk, nyomtattass rá egy közös képet. :D

2012. dec. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hú, srácok, nagyon jók vagytok! :D Köszönöm!

Na, így máris jobban tetszik a bögrés ötlet. :D


Meg a közös kép is jó, keretben. :) Még mélázok rajta picit.

2012. dec. 9. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!