Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Hogyha amúgy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Hogyha amúgy nem hordtok ékszert, nem foglalkoztok vele, örülnétek egy gyűrűnek Karácsonyra a barátnőtöktől?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat!:)

2012. dec. 9. 22:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs, de amúgy igen

persze ha nincs bent gagyi kövecske,vagy pillangó:D

2012. dec. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vok h semmi ékszert nemhordok. De örülnék neki és hordanám. Jo ajándék. graviroztass bele.
2012. dec. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
egy halálfejeset néztem ki vagy inkább vegyek valami egyszerűbbet?
2012. dec. 9. 22:51
 4/20 El Greco ***** válasza:
100%
Gyûrûnek nem,nyakláncnak annál inkább,persze csak ha egy egyszerû kereszt vagy ilyesmi.
2012. dec. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
100%

Nem vagyok egy ékszeres ember, de egy férfias gyűrűnek nem mondanék nemet. :D

Szerintem legyen minél egyszerűbb, nem kell rá semmi minta max gravírozás.Viszont a barátodat csak te ismered, lehet neki teljesen más tetszene, de az egyszerűvel nem igazán lehet mellé lőni. :)

2012. dec. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
én csak nyakláncot hordok, így a tőle kapott karkötőt csak különleges alkalomkor teszem fel, hadd lássa, nem egy hétköznapra szóló darab
2012. dec. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
gravíroztatni még nem merek, mert fiatalok vagyunk és csak fél éve járunk:) ő 20 éves
2012. dec. 9. 22:54
 8/20 A kérdező kommentje:
na, találtam egy olyat, hogy sörnyitó gyűrű:) annak minden srác örül, nem?:)
2012. dec. 9. 22:58
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Fejéhezvágnám. A moslék homárok hordanak férfi létükre ékszereket. Fel nem raknék egyet sem, mégha ezerkarátos arny meg milliárdos gyémántból volna akkor sem. Eladni persze eladnám, de hordani nem hordanám. Mocskos homár viselet. nőkön is visszatetsző! Nem kell!!
2012. dec. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Mi olyan nagy cucc a gravírozáson? :D Csak személyesebbé tenné a gyűrűt.

Én oda lennék meg vissza, az tuti. Amúgyis akarok egy gyűrűt rendezni magamnak karácsonyra. Barátnő híján magamnak kell megoldanom :(

2012. dec. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!