Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tűrik a férfiak olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tűrik a férfiak olyan rosszul a magányt általában?

Figyelt kérdés
Mármint miért olyan nagy baj, ha nincs barátnőjük?
2012. dec. 10. 15:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mert a nők már szinte élő f@szt vehetnek meg ami elmegy duracellel.


De a pasiknak igazi muff kell.

2012. dec. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Jézus :) ***** válasza:

Nem nagy baj. :)

Mert mindig a másikban találják meg életük értelmét. És ez nem jó.

"Nyomorult a test, mely egy másik testen csüng, és a lélek, mely e kettőtől függ."

2012. dec. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a férfiak általában véve jól bírják az egyedüllétet.

Ezek itt fiatal srácok, akiknek sose volt még senki és azért nyavalyognak türelmetlenül.

2012. dec. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"Mert mindig a másikban találják meg életük értelmét. És ez nem jó.

"Nyomorult a test, mely egy másik testen csüng, és a lélek, mely e kettőtől függ.""


Ez nagyon jó! Nőként egyetértek. Én egyébként jól tűröm a magányt, sőt, valamennyi igényem van rá, még kapcsolatban is. Szeretem a kapcsolatomat, gazdagodtam általa, több lettem. De sosem voltam boldogtalan, elégedetlen egyedül sem. A kapcsolat azért lett, mert így alakult, nem azért, mert nem éreztem teljes embernek magam.

Szerintem két egyedül is teljes ember kapcsolata lehet a legszebb.

2012. dec. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én pl. jól tűröm, nem nagyon érdekel, szóval ne magadból indulj ki!
2012. dec. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mert a nők bármikor találhatnak párt, férfiak közül viszont ez csak a jóképűekre igaz.
2012. dec. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kicsit meglep ez a kérdés. Saját ismeretségemen belül az egyedülálló pasik "kéne már valami csaj" megszólalással szokták letudni a dolgokat, míg a csajok kb folyton sajnáltatják magukat, hogy milyen magányosak, egyedül vannak, vénlányok lesznek. Ha véletlen adok egy puszit az asszonynak, akkor csomó szóvá teszi, hogy legyünk már rá tekintettel, mert ő olyan magányos. Szóval a kérdésre a válaszom: mi van?
2012. dec. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
azok tűrik rosszul akik magukkal nincsenek igazából kibékülve, akik egyedül nem érzik teljesnek magukat.
2012. dec. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

7, úgy tűnik "környékfüggő"? Mifelénk olyan 18-35-ig azt látom, hogy a srác/férfi depressziós lesz egyedül (általában), vagy bosszúból nőgyűlölő. A csajok egész jól elvannak. Nem nagyon hallom ilyen szövegekkel panaszkodni őket, amiket említesz.

Egyszer jártam vidéken (NAGYON!!! vidéken), na, ott hallottam ezt a "vénlányost", hogy a fiatal nőt megviselte, miszerint neki nincs még (komoly) kapcsolata.

2012. dec. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is eltűröm,hogy nincsen barátnőm!
2012. dec. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!