Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők általában miért ragaszko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők általában miért ragaszkodnak sokkal kevésbé a párjukhoz, mint a férfiak?

Figyelt kérdés
2011. febr. 20. 20:05
1 2
 1/11 Moszuke ***** válasza:
69%
na egy újabb elhagyott férfi..-.-'
2011. febr. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%

Mert amit nagyon akarunk, azt elveszítjük. Amit nem akarunk nagyon, azt megkapjuk.

Lehet,hogy ők sokkal okosabbak?

Vagy egyszerűen, hogy ne általánosítsunk, vannak olyan lányok, akik könnyebben szereznek maguknak párt, így kevésbé értékelik, ami van. Lehet,te ilyenbe futottál megint bele.

2011. febr. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Már rég nem volt barátnőm, mert ezt tudom.

Az utóbbi fél évben 16 szakítást számoltam össze a környezetemben és ebből 14 azért történt, mert a női fél pár hónap után csak úgy fogta magát és úgy érezte, hogy már nem szereti a másikat.

2011. febr. 20. 20:11
 4/11 anonim ***** válasza:
34%

Mert a férfiak nem a nőkhöz ragaszkodnak. Ez csak a látszat. A nőt csak szexuális eszközként tartják számon ami mint tudjuk létszükséglet náluk.

A nőknek nem.

2011. febr. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ebben tényleg lehet valami második. Lehet, hogy a nők azért dobják el könnyebben a párjukat, mert ők sokkal könnyebben találnak maguknak másikat, mint az ellenkező nem tagjai. Logikusnak tűnik.
2011. febr. 20. 20:13
 6/11 A kérdező kommentje:

"Mert a férfiak nem a nőkhöz ragaszkodnak. Ez csak a látszat. A nőt csak szexuális eszközként tartják számon ami mint tudjuk létszükséglet náluk."


Azért ezt kikérem magamnak. Sokkal több nő csalja meg a párját az ismerőseim közül, mint ahány férfi.

2011. febr. 20. 20:14
 7/11 anonim ***** válasza:
40%

A te ismerőseid közül... Jó duma...

A te ismerőseid azok semmik. Néhány ember. Nézd meg a statisztikákat, hogy hány férfi csalja a feleségét/barátnőjét.

Jah és azok a viccek nem véletlenül jöttek létre, hogy a feleségnek fáj a feje. A férfiak jóval szexmániasabbak mint a nők.

2011. febr. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
43%
"Mert a férfiak nem a nőkhöz ragaszkodnak. Ez csak a látszat. A nőt csak szexuális eszközként tartják számon ami mint tudjuk létszükséglet náluk." másként nem érdemes velük bánni úgyis csak kinyírnak lelkileg, mind1 hogy mit mikor és hogyan teszel meg nekik,lélektelen undorító faj lett a mai ember, sajnálatosan eltűnt a nő csak olcsó ribancokat látni... lovagokból is már csak kevés maradt:s és vannak férfiak akik akármikor tovább bírják szex nélkül mint egy nő.....
2011. febr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%

Én nő vagyok, és én többször kezdeményezek szexet, mint a párom, szerinte meg nekem túl nagy a szexuális étvágyam. Az, hogy ki kihez mennyire ragaszkodik emberfüggő.

Ha sokszor csalódsz, elképzelhető, hogy nem értesz a nők nyelvén. Van ilyen, minden bántás nélkül. Sokan úgy gondolják, elég, ha figyelmesek, aranyosak, kedvesek, meg minden ilyen kiscserkész jelző. Ezek természetesen fontosak, de egy nő azt szereti, ha nőnek érezheti magát, ha ezt nem adja meg neki egy férfi, de valaki más igen, akkor nem fog annyira ragaszkodni hozzá.

2011. febr. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hát ez nálam sajnos mindíg fordítva volt,mindíg én ragaszkodtam jobban a pasimhoz.mindíg meg is lett az eredménye.:S
2011. febr. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!