Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szülők, hogyan reagálnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők, hogyan reagálnátok ha a 18 év körüli lányotok egy tőle 20 évvel idősebb férfival lenne együtt?

Figyelt kérdés
abszolút ellenállás, tiltás, vagy a gyerekete boldogsága számít?
2012. dec. 10. 19:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem örülnék neki és ezt tudtukra is adnám
2012. dec. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
ÉN sem örülnék neki és ezt alaposan meg is beszélném vele, az túl sok. Ő csak 18 éves. Dehát ha szerelmes akkor nem lát a ködtől.
2012. dec. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nagyon nem örülnék neki ... 18 éves lány egy 38 éves férfival? Hova süllyed ez a világ komolyan ? A férfi meg mi a **** akar már tőle... Ez is egy szerencsétlen .. keressen már korban magához illőt -.-
2012. dec. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az én szüleim nem örültek neki, igaz "csak" 16évvel volt idősebb. Mivel tudták,hogy ha teljesen tiltanák,az csak még rosszabb lenne, így inkább elfogadták,de persze áldásukat azért nem adták. Sajnos bele telet pár éevembe, mire rájöttem mennyire igazuk volt, mikor ellenezték.
2012. dec. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen a fiatal lányoknál ez még érthető h az idősebbek megtetszenek nekik és hipp hopp szerelmesek lesznek bele, de egyszer elmúlik csak sok esetben túl későn.


De a férfi részéről...38 éves, az nevetséges, az apja lehetne, itt ez a pasi elég visszamaradott lehet.

2012. dec. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Mókusgyilkos ***** válasza:
na mennyibe h a 18 év körüli azt jelenti h nincs még 18 ?:)
2012. dec. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg leülnék vele beszélni.A fószernek pedig eltörném kezét lábát.
2012. dec. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

tessék aki itt egyet értett az nézze meg ezt is. Mert nem hinném h ez is normális.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2012. dec. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem örülnék neki, de nem tiltanám. Elmondanám a lányomnak, hogy mik ennek a kapcsolatnak a hátrányai, és valószínűleg a hapsival is elbeszélgetnék.

Egyébként nem ítélkezem, mert nekem is majd 20 évvel idősebb a párom.

2012. dec. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Milyen korlátolt emberek vannak itt,te jó ég:D


18 éves,valószínűleg nem fog örökké tartani.Pár év is megunja a pasit.

Szerintem tök felesleges neki bármit is mondani.

Amúgy ha 18 elmúlt akkor nem tilthatod semmitől.

És vannak nagyon jól tartott 40 körüli krapekok,sokan megirigyelhetnék:D

2014. jún. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!