Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másoknak miért megy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másoknak miért megy olyan könnyen?

Figyelt kérdés

Több mint 8 hónapja szingli vagyok. Az első szerelmemmel 8 hónapot voltunk együtt. A környezetemben a többség, ha lezárt egy kapcsolatot elég hamar belépett egy új kapcsolatba. Én miért nem tudok ilyen könnyen tovább lépni? Sok fiúval beszélgettem ez idő alatt, de csak egy-két sráccal jutottam el a találkozásig. Senki nem kelti fel annyira az érdeklődésem, hogy azt mondjam, jó, vele szívesen megpróbálnám. Másoknak miért megy olyan könnyen, hogy egyik kapcsolatból a másikba "ugrálnak"?

19/L


2012. dec. 11. 08:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Velem ugyanez, csak én fiú vagyok. Már egy éve szakítottam. Azóta semmi...De megnyugtatlak, nem velünk van baj!

Azok akik rögtön találnak másikat, nem is a személyt nézik, hanem tökmind1 , csak legyen mellettük valaki. Mert egyedül képtelenek életben maradni, vagy divatból kell h legyen mit a facere kirakni-.-. Sztem egyfajta felszínesség...De ha nekik így jó.

Én meg lesz*rom, nem izgatom magam kapcsolatok miatt, elvagyok egyedül is. Talán kissé negatív és hideg vagyok a külvilág felé, de legalább nekem lesz(majd) egy normális kapcsolatom.


A kevesebb néha több! Nem igazán bírom ezeket a "mindentudó mondásokat", de jelene esetben ez most nagyon igaz...

2012. dec. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ne akarj olyan lenni mint mások. Neked tovább tart a regenerálódás, mint nekik. És általában akik friss szakítás után új kapcsolatba ugranak, azok azért teszik, hogy felejtsenek. Nem terveznek komolyan az új kapcsolattal.

Ne akarj hasonlítani az átlagos birkákra... Mert te is csak egy leszel közülük akkor.

2012. dec. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
én kicsit rosszul érzem magam, amiatt, hogy ridegnek látszom...vagyis az van, hogy tényleg normálisan közelednek felém, meg azért egy-két srác eléggé "strapálta" magát mégis visszautasítom őket, sokaknak úgy tűnik, hogy megjátszom magam, pedig nem...egyszerűen nekem fontos, hogy érezzek valamit...valami belső késztetést
2012. dec. 11. 09:04
 4/11 anonim ***** válasza:
Mert túl válogatós vagy, v mert az exed nagyon jól nézett ki, és nem tudsz már összejönni olyannal, aki nem néz ki annyira jól, mint ő.
2012. dec. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
;) igen mert csak a külső számít...ez az amiből pont elegem van... utálom, hogy nincsenek olyan emberek, akinek igenis az érzelmek számítanak...és hogy igenis érezze már azt, hogy vele akarja leélni az életét...nem érdekel, hogy azt hiszik, hogy régimódi vagyok...baj, hogy hiszek, abban, hogy valaki mellett le lehet élni egy egész életet? megalázások, bántások, önzések nélkül...
2012. dec. 11. 09:33
 6/11 anonim ***** válasza:

Nincs veled semmi baj, a többség kicsit eltorzultan gondolkodik (szerintem), illetve úgy van, ahogy előttem írták, nem szeretnek/tudnak/akarnak egyedül lenni. Mindegy ki, csak legyen valaki. Tipikus "langyosvíz" állapot.

Esetedben szerintem az is közrejátszhat, hogy ahogy írod, "első szerelmemmel", vagyis, ha jól értem, ő volt az első fiú az életedben. Mivel az élmény új volt, gondolom erősebben él minden benned még, és ezzel nem egyszerű versenyeznie senkinek. Jönni fog majd valaki, ha jönnie kell, és te is kész leszel rá.

Addig meg élvezd ki a köztes időt, foglalkozz magaddal, a hobbiddal, stb.

2012. dec. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mert túl lelkizős, túl emociónális ember vagy, és mert túl komoyan veszed a férfiakat. Egy igazi életdöntő szent dolognak tartassz egy szimpla szar semmi párkapcsolatot, amikor két ember csak úgy csapódik egymáshoz, aztán elélvezkednek egy ideig, majd vagy nagyon megszertik egymást, vagy nagyon szétmennek. Ez nem egy nagy ügy alapjában véve. Sokakról ez könynen lepereg mint pikkejről a víz, mások meg belebolondulnak. Jellemfüggő is.
2012. dec. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez az "érezzek vmit", meg a szikra, meg ehhez hasonlók nálatok lányoknál pont azt jelenti, h nagyon jól kell kinéznie. Ha lejjebb adnád az igényeidet, rögtön találnál pasit magadnak. Persze neked olyan nem kell, aki nem olyan jóképű.
2012. dec. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm kedves utolsó, hogy úgy alkotsz rólam véleményt, hogy nem is ismersz...bár a véleményem megvan arról, hogy miért is gondolod így...de nem érdekel, meghagylak abban a hitben, hogy igenis a külső számít mindenkinek...
2012. dec. 11. 10:36
 10/11 anonim ***** válasza:

Épp az, hogy nem kell lejjebb adni a szintet!

Bárki mondhat bármit, külső megfog, belső megtart..

Senki nem jönne össze egy számára nem vonzó nővel/férfival. Ha ez mégis megtörténik, akkor az vagy szánalomból, vagy végső elkeseredettségében teszi. Ezzel viszont becsapja a másikat.


Még csak 19 éves vagy! Ismerkedj minél többet, legyél nyitott!

2012. dec. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!