Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők, összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, összejönnétek olyan pasival, aki külsőre abszolút nem jön be?

Figyelt kérdés
2012. dec. 11. 10:48
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nálam a szerelem nem külső, hanem belső függvénye, még ha ti lányok ezt nem is tudjátok elképzelni.
2012. dec. 11. 14:18
 12/13 anonim ***** válasza:
elképzelni elég nehéz, nálam ez mindkettő kérdése, ha valaki írtó jóképű de büdös bunkó az nálam ugyanúgy megy a levesebe mint aki "elvileg" te vagy, kevésbé előnyös külső értékes belső. (amúgy lehet csak te gondolod annak) Bocs, tudom hogy le leszek válogatós ribancozva de ha már az elején nem jön be az illető nem hiszem hogy lessz folytatás...
2012. dec. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

hááát. volt egy srác, aki nem jött be külsőre. ellenben baromi okos és jókat lehetett vele beszélgetni. az idő meg csak telt és rájöttem, hogy nekem ő kell. 2 évet voltunk együtt.

28n

2012. dec. 20. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!