Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tomi-91 kérdése:

Lányok! Ti összejönnétek egy olyan fiúval, aki viszonylag csendes természetű, nem valami társasági ember, valamint nem igazán bulizik, de ugyanakkor sok más ritka jó tulajdonsága is van? (részletek odalent)

Figyelt kérdés

Én egy 21 éves fiú vagyok. Ahogyan azt már leírtam magamról, nem vagyok egy szószátyár srác, valamint bulikba sem igazán kerülök. Nem tudom, hogy ennek a két hátrányos tulajdonságomnak mekkora szerepe van abban, hogy nincs barátnőm.

De ahogyan már említettem, a hátrányaim mellett sok jó tulajdonsággal is rendelkezem:

A magasságom közel 190 centi, de még mindig növök, szóval lehetek akár még 192 centinél is magasabb. Emellett nagyon igényes vagyok, fontosnak tartom a megjelenésemet. Általában hetente 3-szor eljárok kondizni, emellett másfajta edzéseket és sporttevékenységeket is folytatok. Úgy tudom, a csajok szeretik, ha egy fiú magas, atlétikus, izmos, sportos alkatú. Éppen ezért úgy gondolom, ezáltal képes vagyok ellensúlyozni a hátrányaimat. Mindemellett igyekszem nagyon kedves lenni az emberekkel, különösen a lányokkal. Szeretek mosolyogni, amikor beszélgetek valakivel. Sokan mondták már nekem, hogy egy kedves, aranyos és okos fiú vagyok. Röviden ezek lennének a főbb jellemzőim.

Tehát arra lennék kíváncsi, hogy a felsoroltak alapján mekkora esélyem lehet arra, hogy végre legyen egy barátnőm?

Elsősorban lányok véleményére lennék kíváncsi, de írjon bárki, aki szeretne hozzászólni. :-)


2012. dec. 10. 20:29
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
67%
Ha arcra is jól nézel ki, akkor belsőtől függetlenül biztos h sok lánynak tetszel.
2012. dec. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:

minden esélyed megvan, nem tudom minek panaszkodsz, a leírtak alapján nekem szimpatikus vagy.:)

de próbálj meg kicsit megnyílni, járj el néha.. tényleg ott ismerkedik a fiatalság.:D

2012. dec. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
40%

Hopp egy kolléga! Én is hasonló vagyok még kinézetre is (csak én nem merek eljárni a "kondiba" mert sok a neonáci vagy a cigány ezeken a helyeken...)


A magunkfajtát nem nagyon szokás szeretni, általában a kapcsolataink véletlenszerűek nem tudatosak és akkor van csak baj, ha nincs már suli meg semmi ilyen hely ahol össze vagy zárva másokkal mert akor előbbutóbb eltánnek a régi cimborák. Velem megtörtént.

2012. dec. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 Morozov ***** válasza:
Szerintem (ha igényes vagy a nők terén) az az egyetlen esélyed ha erőt veszel magadon és odamész a lányokhoz, mert a szép lányok a magabiztos, nagydumás srácokat szeretik 99%-ban az hogy hogy nézel ki nem nagyon számít a mai világban :-P
2012. dec. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján nincs okod panaszra :) nekem tetszik amit írtál magadrol ;)

kíváncsi lennék az arcodra is. :)

2012. dec. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:

Van rá esélyed. Nem csak buliban lehet ismerkedni, annyi viszont biztos, hogy ezt a szeletet a lehetőségekből kihagyod. Azért még marad. :)

Barátom sem egy nagy bulizós. Munkahelyen ismerkedtünk össze.

2012. dec. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:

" 99%-ban az hogy hogy nézel ki nem nagyon számít a mai világban"


Kivéve ha rosszul, mert akkor 90% kizáró indok.


Vagyis

HA jól nézel ki akkor az nem számít, csak a duma.

Ha rosszul akkor pont az számít.

HA nagydumás vagy akkor is a kinézet számít.

Ha nem vagy nagydumás akkor hirtlen az számít.


Mindig más számít mint ami megvan - ergo legyél mindkető ami szinte lehetetlen.

2012. dec. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
nekem bejössz, küldesz képet?:)
2012. dec. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok egy bulizós típus, szóval semmi problémám nem lenne egy ilyen fiúval. Sőt, örülnék, hogy nem kényszerítget, hogy bulizzak, igyak vele állandóan.


21/N

2012. dec. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

"A magunkfajtát nem nagyon szokás szeretni"


Milyen butaság ez? Hogy érted? Akkor kit szeressünk? A nagypofájú, ostoba, üresfejű, igénytelen bunkókat?


Szerintem a kérdező ezek alapján teljesen okés!!!

2012. dec. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!