Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm most mutat be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm most mutat be először a szüleinek. Hogyan viselkedjek?

Figyelt kérdés
A barátnőm a hétvégén fog bemutatni a szüleinek és a mostoha testvérének aki szintén nő. Illik ilyenkor valamit vinni a családnak vagy mik a fontosabb szabályok? Ez lesz az első alkalom és szerintem Ő lehet az igazi számomra ezért szeretnék jó benyomást kelteni a szüleiben és a mostoha tesójában.

2012. dec. 11. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne akarj benyomást kelteni. Légy olyan, amilyen vagy. A nőknek egy szál virág.
2012. dec. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
férfi létemre eléggé visszahúzódó és csendes vagyok, nem nagyon értek a bájcsevegéshez sem. A barátnőm tök más, de jól megvagyunk és szeretjük egymást.
2012. dec. 11. 16:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vigyél semmit, mert egyből alárendelt szerepkörbe kerülsz. Normálisan viselkedj mint bárki mással szemben. Ilyenkor jó esetben csak poénkodnak meg kérdezősködnek. Nem lesz gond. Biztonsági esetre beszéld meg barátnőddel hogy ha nem találtok közös témát vagy ha valami rosszul sül el, akkor mentsen ki. Pl. hívjon ki a konyhába vagy az udvarra egy pár szóra. Csak ne görcsölj rá.
2012. dec. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ne izgulj, és tényleg csak add önmagad, ahogyan már mondták. Ne próbálj direkt poénkodni, vagy máshogy viselkedni mint szoktál, mert ha egyszer megjátszod magad utána mindig meg kell. Ha viszont magadat adod, akkor önmagadért fognak szeretni :) és ne aggódj hogy visszahúzódó vagy
2012. dec. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!