Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk lányok, hol és hogyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk lányok, hol és hogyan, milyen körülmények közt ismerkedtetek meg a párotokkal?

Figyelt kérdés
2012. dec. 11. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:

elsőnek: óvodában

másodjára: egyetemre tartó vonaton szúrtuk ki egymást, de kellett 3 hónap, hogy szerelem legyen belőle.

2012. dec. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
középiskolában, aztán a közös törzskocsmánkban jöttünk össze
2012. dec. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
házibuliban
2012. dec. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Társkereső oldal.
2012. dec. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Az első ugyanabban a lépcsőházban lakott ahol én, de akkor még közép sulis voltam, Ismerkedtem még meg tánc tanfolyamon (itt mindig kevesebb a fiú mint a lány), (egyik ismerősöm nyelv tanfolyamon ismerkedett meg a párjával), munkahelyen... Az utóbbi 2-3 barátnőmmel neten, a társkeresőn (de nem a fizetős oldalakon keresgéltem, ott sok a kamu) ismerkedtem meg. Utoljára 2,5 éve ismerkedtem meg ott egy nagyon helyes, rendes lánnyal, aki azóta már a feleségem.
2012. dec. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Társkereső oldalon. Aztán a Tisza parti sétányon sétálgatva beszélgetve. Első 2találkozás után még úgy voltam vele hogy talán nem is akarok semmit tőle. De aztán változott a dolog, 5éve együtt vagyunk. 1,5éve házasok és első gyermekünk 3hetes.
2012. dec. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyetemen ismertuk meg egymast.. De csak 1,5 ev utan egy buliban kerultunk kozelebb egymashoz annal, hogy tudom ki o es koszonok neki...aztan sokat beszelgettunk, 1 het mulva lettunk egy par...4 eve tart, ebbol 2,5 eve egyuttelunk
2012. dec. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 betty0105 válasza:
Az elso nagy szerelmemmel egy buliban ismerkedtem meg,3 evig tartott mikor is kulfoldre koltoztem,a masodikkal pedig epp latogatoban voltam otthon par hetre,mikor baratnom athivta a tesojat es annak ismeroset,hogy iszogassunk kicsit,meg aznap este egymasratalaltunk a teso ismerosevel.ket het mulva osszekoltoztunk,aztan 2 honapra el kellett valnunk egymastol,de miatta ujra hazalatogattam,majd megismerkedesunk utan 8 honappal mar hazasok voltunk,es feladott ertem mindent,o is jott velem kulfoldre.Februarban unnepeljuk az 5. hazassagi evfordulonkat,es azota is boldogok vaygunk!
2012. dec. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Betty gratula, ez szép :)
2012. dec. 16. 11:40
 10/10 anonim válasza:
A jelenlegi parom iden tavasszal jott haza latogatoba Angliabol, ahol 3 eve elt. Kiderult, hogy a szomszedomban lakik az apukaja, es a kedvenc torzshelyunk is ugyanaz, ott ismerkedtunk meg. Azota 8 honap telt el, es meg mindig itt van velem, itt dolgozik es gyakorlatilag egyutt is elunk. Remelem, ez mar igy is marad :)
2012. dec. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!