Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az en felfofasom a hulye?

Figyelt kérdés
ugy volt megbeszelve baratommal h a heten nem tudunk talizni. de elegge osszejottek nekem a dolgok es kertem h talizzunk. de o mar par hete bejelentkezett valahova es nem mondja le. elegge kiborultam. volt mar ilyen forditott helyzetben is es en lemondtam. es persze en vagyok a szar h nem ertem meg ot.

2012. dec. 12. 07:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát azért,ha szükséged van rá,és ő nem mondja le az kicsit bunkóság,hogy más a fontosabb,persze,ha nem olyan nagy a problémád,akkor szerintem ne csinálj belőle ügyet,mert már egyszer te is lemondtad.
2012. dec. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

És ráadásul,ha már pár hete bejelentkezett,akkor meg nem véletlenül jelentkezett be már jóideje valahová...

az ilyet nem szokás lemondani,ami már hetekkel ezelőtt be van tervezve,biztos nem akart megbántani.

2012. dec. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
... és ugye egész hétre reggeltől estig bejelentkezett oda, hogy még véletlenl se legyen mellette ideje rád.
2012. dec. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem törnék ennyi információval senki fölött pálcát. Nem tudom hova jeletkezett be. Pl nem mindegy, hogy egy fodrászhoz, vagy egy orvoshoz. Az is lehet, hogy valami határidős dologról van szó. Én is jártam márígy, és a párom nehezen tudta megérteni.
2012. dec. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Aki nem érti meg, hogy egy kapcsolat nem csak "együtt", két emberről szól -hanem két külön emberről is- az nem elég érett ezekre a dolgokra.

Mind a két félnek kell legyen saját élete is, hogy megmaradjon a személyiség. Te ezt akarnád elvenni tőle?

Be tervezte a programot, nem mondja le, igen fontosabb neki az mint te. De ettől még téged szeret a legjobban...

2012. dec. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kevés az info. Havonta 29-30 napon találkozok a párommal, de van olyan helyzet, amikor egy hétig nem látjuk egymást.
2012. dec. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!