Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány akivel 5 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel 5 éve vagyok együtt 18 vok egy honapvan köztünk Elhatároztunk h ha betölti ő is a 18 at hozűm költözik csak az a baj az apjátol fél h nem engedi és én is félek h nem jön szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. dec. 12. 10:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem legalább te ne féljél. Te vagy a férfi, beszélj apuka lelkére vagy csinálj leányrablást!
2012. dec. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A leányrablás tényleg jó ötlet! :Đ tényleg...
2012. dec. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
18 évesen már azt csinál, amihez kedve van (a törvény keretein belül). De nem korai ennyi idősen már összeköltözni? Miből tartjátok fenn a lakást?
2012. dec. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
3/3 majd a szülei ki fizetik őket...
2012. dec. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát az a hejzet hogy attol nem kell félni ezt tudja ő is mert meg van mindenünk ami kell és nekem nem olyan szüleim vannak. én elfogok álni majd dolgozni és kész külön házban lennék am nem lenne gond csak az apja sajnos peddig meg van engedve hogy járjunk már 1 éve de a fene tudja.....:S mindenki azt mondja hogy férfi vagyok én csak emelt kalapal járjak de hát ha szeretem ?! csak 5 éves ismerem ha hiszitek ha nem mindig kérdem töle és azt mondja hogy jönni fog am január12 edikén tölti be a 18 at
2012. dec. 12. 11:02
 6/15 anonim ***** válasza:
18 évesen még közel sem vagy Férfi!
2012. dec. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Rögtön itt az első hiba: majd csak el fogsz menni dolgozni, tehát jövedelmed nincs (gondolom a csajnak sincs)! Előbb találj munkát, ami manapság nem egyszerű...
2012. dec. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
18 évesen közel sem vagyok férfi ? éppen elenkezöleg kis gyerek voltam amikor meg ismertem és más vágyam se volt csak h örökre vele legyek ! ezt hivják SZERELEM nek sztem !! most meg remélem befog teljesülni a vágyam mert ha nem lesz velem én nem tom mi lesz velem ' de meg probálok bizni benne én csak azért írtam ide hogy valami nyugtato tanácsot adjatok.....!
2012. dec. 12. 11:10
 9/15 anonim ***** válasza:
Utolsó, rohadtul nem ez a kérdés lényege...
2012. dec. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
48%
Hiába vagytok együtt 5 éve, még fel sem nőttetek. 18 évesen még tanulni kéne, mert olyan munkát, amiből fenn tudsz tartani egy házat, nem találsz egy sima érettégivel, már ha van!
2012. dec. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!