Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbántottam a barátomat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántottam a barátomat, hogyan engeszteljem ki?

Figyelt kérdés
Vagy van esetleg valami jó kis bocsánatkérő idézetetek?
2011. dec. 13. 12:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeret, akkor idézet nélkül is megoldódik a gond.
2011. dec. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

igen szeretem csak hisztis pics@ vagyok mostanság

:(

2011. dec. 13. 12:41
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

sz*pd le.


attól minden férfi megpuhul.

2011. dec. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Kobudera ***** válasza:
Elmondod Neki, hogy valóban megbántad.. Persze nem tudjuk milyen mértékű megbántásról van szó.
2011. dec. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
csak arogánsan beszéltem vele, nem érdemelte volna meg
2011. dec. 13. 12:43
 6/12 Kobudera ***** válasza:
Elmondod,h hogy teljesen jogtalan volt, és megígéred (legfőképp Magadnak, hogy többet nem vezeted le rajta a feszültséged.
2011. dec. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
kedveskedj neki én is hasonló helyzetben vagyok.Én meg maszíroztam mert fájt a vállá vállaival kezdtem és szépen haladtam lefelé amiből a végére egy erotikus kényeztető masszás lett.vagy csinálj olyat amit még nem vagy nem nagyon csináltál neki.Pl hagyd hogy rád élvezzen.Vagy csinálj neki amolyan bocsánat kérő finomságot pasik szeretik az édességet.
2011. dec. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

csinálok neki sütit mire hazajön :) az ilyen rámélvezéses dolgokban újat nem tudok mutatni, mert kb mindent megengedek egyedül az anált nem, de azt nem is fogom

de akkor lehet hogy megmaszírozom, köszi a tippet. nem is értem miért nem jutott eszembe ma ez :)

2011. dec. 13. 12:56
 9/12 anonim ***** válasza:

szerintem a sz.pás jobb ötlet volt, az valóban minden férfinél beválik, persze utána a süti se esik rosszul


F/20

2011. dec. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Légy kedves hozzá. Kicsit hülyén hangzik de bókolj neki vagy vegyél valami apróságot neki aminek tuti örülne :)
2011. dec. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!