Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges 11 év korkülönbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges 11 év korkülönbség egy párkapcsolatba?

Figyelt kérdés

Van aki mondja, hogy igen, van aki mondja, hogy nem. Érdekel a ti véleményetek is! Indokoljatok, köszi :)

(Férfi- 21 , Nő- 32)



2012. dec. 12. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Indokoljam? Mert attól, hogy két ember között van 11 év, még pendülhetnek egy húron.
2012. dec. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Főnököm 6 éves párkapcsolatának tavasszal lett vége.

Ugyanennyi a korkülönbség a nő javára, csak ők 10 évvel idősebbek.

Nagyon szenved azóta is, nincs senkije, nagyon szerette (szereti?) a srácot, de mivel érett, felnőtt nő, tudja, hogy nem láncolhatja magához, ő úgy fogalmazott, hogy sehová nem tartott a kapcsolatuk.

A nőnek két majdnem felnőtt gyereke van, a fiú mással még simán alapíthat családot.

Hosszú távon biztosan nem támogatnám.

2012. dec. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És mondjuk 15-26 arány?
2012. dec. 12. 16:38
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Jaaa, hogy kamu? Akkor nem strapálom magam!
2012. dec. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, bár nekem ez pont fordítva van. Én vagyok idősebb 11 évvel a lánynál. Most együtt vagyunk meg nem is, de nem azért, mert nincs összhang, nem jövünk ki, vagy éretlen lenne hozzám. A távolság miatt van ez, az tehet mindenről. Hiába a sok év köztünk, olyan dolgokat látok benne, amiket kerestem, és a nála idősebb korosztályba tartozó nők sem tudtak nagyon ehhez hasonlóan elvarázsolni. Nekem tökéletes, akárhány éves is.

Én viszont magamat nem tudnám elképzelni idősebb nő mellett, max. 1-2 év férne bele. Nem is azért, mert nem értenénk meg egymást, csak én fizikailag nem bukok az idősebbekre. Ez van.

Hogy te mit akarsz, azt neked kell eldönteni, de egy kicsit neccesebb, hogy a nő idősebb.

2012. dec. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát, nekem harmincas nőként nem kellene huszonéves pasi (szexre sem, nemhogy párkapcsolatra). De előfordulhat, hogy van, akinek ez bejön...
2012. dec. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

És mondjuk 15-26 arány? ne hu.eskedj!! egy 26 eves srac meg ne nyuljon egy 15 eves kislanyhoz, egy 26 eves csaj meg eszre sem fog venni egy 15 eves taknyot. Ha megis, akkor valami nagyon el van allitva a kis agyacskajukba.


Egy 22 eves holgy viszont siman egy 33 eves pasival, en is igy jottem ossze a parommal.

2012. dec. 14. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem, mert a törvény tiltja. Miféle törvény? Hát a 22-es csapdája.


Komolyra fordítva a szót, miért ne lehetne...lehet akár 20 év is a különbség, ha 2 ember szereti egymást és nem mások véleményével foglalkozik, hanem egymás boldoggá tételével.

2012. dec. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha a pasi valamivel érettebb a korosztályánál,a nő pedig éretlenebb,de emellett fiatalosan néz ki,akkor egyáltalán nincs gond,mert abszolút nem tűnik szembe a korkülönbség.

Viszont ha a nő lepukkadt,a csávó meg úgy néz ki mellette,mintha a gyereke lenne,az azért égő.Ilyenkor mindkét fél részéről van nem kevés megalkuvás és igény leadás.

Világ életemben az idősebbekkel jöttem ki(5-10 év kor különbség),de 11 évvel idősebb pasival nem bírnék járni,mert köztünk jelentős élettani különbség van.Fiatalabbal meg pláne nem,mert az már nagyon le lenne maradva tőlem,ha ő 21 éves én 32.

2013. aug. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!