Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet csinálni egy férfive...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet csinálni egy férfivel, ha belepunnyad, belekényelmesedik a párkapcsolatba?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos több barátom is belepunnyadt a kapcsolatba, elmúlt a lelkesedés, nagyon megváltoztak. Sajnos most is ez van. Állítja hogy nagyon szeret, feleségül akar venni stb. de teljesen más velem mint régen, sokkal önzőbb lett, belekényelmesedett az egészbe. Van hogy kedveskedik, sokszor mondja hogy szeret, de alapvetően mintha egy másik emberrel járnék, mint akivel 1,5 éve összejöttem. Kerültetek már ilyen helyzetbe?Szerintetek mit ronthatok el? Helyre lehet ezt állítani? Ti mit tesztek ilyen helyzetben? Nem szeretnék játszmázni, számolgatni stb egy szeretetteljes kapcsolatot szeretnék. Köszönöm a válaszokat!

2012. dec. 7. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:

az hogy te mit szeretnél az mint látható(?) őt kicsit se érdekli. szóval neked kell eldöntened hogy küzdesz valamiért amiből több mint való semmi sem lesz, vagy nem.


Én szajkózom állandóan hogy meg kell beszélgetni a problémákat, és csak ha biztosan nem lehet megoldani azután szétmenni. De a megoldáshoz sajnos 2 fél kell, aki hajlandó engedni és változni.

2012. dec. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem könnyű erre válaszolni, de megpróbálok. Ha nem vagy boldog a kapcsolatban valamit mindenképpen lépned kell, mert később akár hűtlenséghez is vezethet...próbálj meg komolyan elbeszélgetni vele, akár többször is. És ha nem hajlandó változtatni, akkor valószínűleg nem ő a számodra megfelelő férfi.


19 évesen én is elkezdtem járni egy sráccal, volt kb 2 randink aztán már csak ott voltunk a szobájában vagy tv vagy szex, tv szex, és borzasztó unalmas volt. beszélni is próbáltam vele, de nem vett komolyan. 1 hónap után kb összefutottam az exemmel, nagyon jót dumáltunk, nevettünk és megcsókoltunk egymást. És igen, hagytam. Olyan jó volt pár percig valami izgalmas dolgot érezni. Aztán felhívott magához. Abba már nem mentem bele.

Pár nappal később már annyira bűntudatom volt, hogy elmondtam a barátomnak mi történt. Mikor leesett neki, hogy nem viccelek, nagyon szomorú lett, és átbeszéltük az alapvető problémát is. Akkor megígérte, hogy megváltozik.


ez nem történt meg. összesen 10 hónapot bírtam vele. Csúnya szakítás volt a végén. Egyébként semmi nem változott az együtt töltött idő alatt.


azóta már férjhez mentem, és nagyon boldog vagyok, eljárunk a kezdetektől, és kettesben is vagyunk... megvan az egyensúly.


ha nem vagy boldog lépj!!!


26/N

2012. dec. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Azt érzem nem érti mi a baj. Ti nem látjátok úgy hogy a férfiak sokkal önzőbbek egy kapcsolatban? Én mindenhol ezt látom magam körül sajnos. Mintha csak az első néhány hónapban tennének igazán a párjukért.Utána amíg kényelmes, nem túl megerőltető. Szerintetek nem így van? Nem lehet hogy én rontok el valamit hogy ilyenek lesznek mellettem a fiúk? Tudom hogy ennyiből nem lehet biztosat válaszolni, csak hátha van másnak is hasonló tapasztalata.
2012. dec. 7. 19:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy épp azzal rontod el, hogy te meg túl sokat adsz bele a kapcsolatba. Kinyalod a pasi s*ggét, lesed minden kívánságát, gyakorlatilag te udvarolsz. Csoda, hogy elereszti magát? Én is így viselkedtem régen, azt hittem, attól leszek jó barátnő, ha körülugrálok valakit, de aztán megértettem, hogy a párkapcsolat minden esetben 2 fülű kosár.
2012. dec. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

mikor a férjemmel még csak együtt jártunk, az elején én csináltam olyanokat, hogy nem válaszoltam egyből ha üzenetet írt. később mentem fel msnre mint ahogy meg volt beszélve, ilyenkor mindig, minden alkalommal jött egy újabb sms ami aggódó volt, hiányzol, és ilyesmi. vagy egy hívás, mikor az smsre sem válaszoltam (mert volt hogy elaludtam)


ebből tudtam, hogy nem kell ilyet csinálnom mert szeret engem. 2 és fél éve vagyunk már együtt. 1 éve házasok is, és ugyanúgy aggódik értem a mai napig.


ezt azért írtam le, hogy lásd: ha egy pasi szeret akkor szeret és veled akar lenni, kedveskedni (nem ajándékokra gondolok) egy váratlan ölelésre, puszira....vagy szervez valami meglepi programot:)


azt mondom tegyél egy próbát: nem tudom együtt éltek e. ha nem, próbáld meg pár napig nem keresni, akár egy hétig is. várd meg míg ő hívjon. ha egy hétig sem teszi, akkor már nincsenek érzései irántad, csak kényelemből nem szakít.

2012. dec. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 omba ***** válasza:

Én attól tartok, nem belekényelmesedett, hanem visszatért a normál kerékvágásába.

Nemtől függetlenül elég sok ilyet látok, hogy amíg a "hódítás" ideje folyik, magán túltéve aktív , - bármiben is, - ha meg már úgy érzi, sikerült, akkor kezdi megint kanállal enni a mákos tésztát.

Szóval, nem rontottál el semmit, most ronthatsz, ha ezt nem veszed komoly jelnek, a következő 20-30-40 évre!

2012. dec. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!