Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ki kéne emelnetek 1 külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ki kéne emelnetek 1 külső és 1 belső tulajdonságot, ami szerintetek a legfontosabb a párválasztásotoknál, mi lenne az?

Figyelt kérdés
Fiúk és lányok válaszát egyaránt várom

2012. dec. 12. 21:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Külső: Nőiessség

Belső: Rugalmasság


Magyarázat: Nőies valaki,ha szép, és nőnek néz ki, és természetes. Aki nagyon mű, aználam nem nőies. AKinek nincs szép arca, az szintén nem számít nálam nőiesnek.

Rugalmasság. Ez alatt azt értem,hogy pont hozzám való, jó problémamegoldó, jól alkalmazkodik a helyzetekhez, nem akad ki ezen meg azon. Tehát egy igazi jó társ.

2012. dec. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

hűség, erkölcs, őszinteség, nagy szavak, és persze nagy ideák...

a hűség relatív fogalom kihez legyen hű? hozzád vagy önmagához? a megtagadja önmagát azzal, hogy téged hűen követ az jó?

erkölcs... külső morális értékekre gondolsz, társadalmilag, vagy bibliai esetleg valamilyen más erkölcsökre?

őszinteség, a legkeményebb dió: aki azt szeretné, hogy mindig teljesen őszinték legyenek vele, és tudja, hogy ez mit jelent, az nem normális ember :D Az őszinteség fáj, és ez így igaz... és az őszinte embereket előszeretettel hívják bunkónak :D

2012. dec. 12. 21:36
 13/23 anonim ***** válasza:

külső: karcsú

belső: kedves

2012. dec. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Erkölcs. Nálam hogy magának, és nekem is teljesen őszinte, a morális oszlopokat megtartja, úgy is viselkedik, elítéli a rosszat.

Biblia.... Hm, ateista vagyok, de szinte heti szinten forgatom a Bibliát, igen jó, és sok hasznos tanács(életútmutató) van benne. Szóval igen

2012. dec. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Ez nagyon igaz, őszinte az bunkó.Mert nem tapintatos, nem ismeri a sumák kegyes hazugság fogalmat. Inkább legyen bunkó, mint egy mosolygós gecci.
2012. dec. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Hhöh, sunset meg nem bunkó, csak fájóan őszinte:D
2012. dec. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Belső: "lélek rezonancia" - azaz személyiségünk passzol

Külső: imádom a szép szemeket, meg a telt ajkakat

Ui: tisztáznám hogy lány vagyok és nem is kacsszájú fiúkról beszélek. XD De vonzóvá tesz egy férfit ha nem csak 2 vonal az ajka.

2012. dec. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Mókusgyilkos ***** válasza:

na jó mivel látom h eredetiség túlteng a népen ezért kapsz 1 normális választ is:


BENSŐ [mert ugye a belső az más :)]: legyen kellően dinamikus, harcias de ezt ne úgy értsd h 1 nagypofájú felgma p*csa aki úgy kerülte istent mikor osztotta az észt mint balliberálist a gerincoszlop. legyen kellőképpen őrült az mindig jó :) 1 kapcsolatban a rivalizálás jól jön már ha 2 értelmes félről van szó.

külső: erős arcél mármint ne legyen baltával faragott csak hát nőies [a focilabda fej nem az!], kis kéz, vékony kar, jól kivehető kulcscsont stb stb válassz 1et.

2012. dec. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Nem tudné egyet kiemelni.


Külsőben számít a szép arcvonások, frizura-hajszín-hajjelleg, szemek színe, meg hogy ne legyen szélsőségesen sovány vagy elhízott.


Belső tulajdonságok... Hát. Megértő, gondosodó, toleráns, jó főzőtudomány - főzzőn úgy ahogy az anyám, békés, nyugodtan intézhet ő minden fontosabb ügyet nem fogok EGO kérdést csinálni belőle, amolyan "én vagyok a legjobb barátja és a házastársa egyszerre" jellegűen - akárcsak nálam ő.

2012. dec. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat... voltak érdekesek :)
2012. dec. 12. 22:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!