Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna, ha a barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a barátnőtök fiúsan viselkedne? és ha igen, hogy közölnétek vele, hogy legyen kicsit nőiesebb?

Figyelt kérdés

Valójában nagyon szeretem a barátnőmet és nagyon jól megvagyunk; nem veszekszünk, jól eltudok vele beszélni, hasonlóan vélekedünk dolgokról. Ráadásul szép - formás - lány is. Nem sminkeli magát és nem is készülődik órákig, egyszerűen öltözködik. Azonban elég fiús felfogása van. Ez egyrészt nem is zavar, ezért jövök ki vele olyan jól. Viszont, ha a barátaimmal van egyből elkezdi fiúsan viselkedni. Kölcsönösen szívatják/oltogatják egymást a barátaimmal, van hogy böfögő versenyt csinálnak stb... A barátaimat nem zavarja, sőt nagyon is kedvelik a barátnőm. A baráti társasága is főként fiúkból áll. Ha csak velem van akkor sokkal nőiesebb, még ha a bátya kinőtt pólóját viseli is.

Inkább az zavar, hogy a fiút játssza, ha fiúkkal van körülvéve. És nem is zavarja hogy, ha fiúnak mondják. Pedig nagyon is szép lány, de nem ismeri be és nem is akar úgy viselkedni. (persze nem akarom hogy p*csás legyen csak kicsit nőiesebb vagy legalábbis ismerje el)

Nem szeretném megváltoztatni, de van hogy zavar... Mit tehetnék szerintetek?



2012. dec. 13. 15:01
 1/4 Mókusgyilkos ***** válasza:
k nem olvasom el: én mielőtt kitalálnám h na ő lesz a bnőm talán megismerném és ha vmi nem tetszik benne akkor nem kezdek bele persze ez csak én vagyok..
2012. dec. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A fiús felfogás és a közönséges viselkedés nem ugyanaz.

Ez zavarna.

2012. dec. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Komolyan ti férfiak nem tudjátok hogy mit akartok!

Jól elvan a haverjaiddal,nem egy sértődékeny,ultraérzékeny pics.,akivel nem lehet hülyéskedni,otthon nem viselkedik így,akkor mi a gond?

Sminkelni én sem szeretem magam,mégis azt mondják,hogy gyönyörű lány vagyok,bár szerintem nem.

2012. dec. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Harmadiknak; én nagyon szeretem a barátnőmet és pont az a bajom amit te is mondasz ő sem ismeri be hogy szép. Folyton szidja magát... Mint mondtam nem az oltogatásai zavarnak mert igazából nem sértő, hanem humoros. Bár ha kicsit be van csípve az a böfögés azért meg tud lepni XD

Na szóval inkább az zavar hogy nem fogadja el magát teljesen mint nő..

2012. dec. 13. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!