Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha azt mondaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha azt mondaná a barátnőtök, hogy beleszeretett valakibe?

Figyelt kérdés

Délután sírva bejelentette a barátnőm, hogy másba szerelmes...Eddig próbálta elfojtani, de nem megy neki. Le akarja győzni, de tovább nem bírja magában tartani, segítsek neki, legyek vele megértő.


Hát nem tudom, hogy mit tegyek, teljesen tanácstalan vagyok, mert iszonyatos fájdalmat okozott most ezzel. Most komolyan még nekem kéne "segíteni"? Egyáltalán hogyan? És felmerült bennem a kérdés, hogyha jó a kapcsolatunk, akkor ilyen hogy történhetett meg. Azt mondja, hogy nem az én hibám, ez csak úgy jött neki.

Ti mit tennétek? Lenyelnétek ekkora békát?


2012. dec. 8. 19:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd el, és mondd meg neki, h ameddig szerelmes a srácba, ne kezdjen új kapcsolatba. Majd ha túl lesz rajta akkor.
2012. dec. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Alo mars, aztán menjen az újhoz!
2012. dec. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ez vicces, nekem is azt mondta az exem, hogy csak úgy jött. De ha együtt van ez ember valakivel, akkor hogy tud beleszeretni másba? Egyértelműen akkor, ha hagyja magát elhódítani. Szóval mégiscsak ő a hibás. Ki kell dobni, nem keresni. Aztán ha mégiscsak szeret, akkor keresni fog és sírva könyörög, hogy fogadd vissza.
2012. dec. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De sajnálom is egy picit közben. Tényleg nagyon sokat dolgoztam mostanában, nem volt időm rá.
2012. dec. 8. 19:54
 5/16 anonim ***** válasza:
Még te sajnálod? Nem kéne pedig.
2012. dec. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

"De sajnálom is egy picit közben."


Én ezek után tuti nem sajnálnám! Másba zúgott bele, te meg "segíts" még neki. Kérje a segítést, megértést annál akibe belebukott!

2012. dec. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát de nem csalt meg, azt mondja, hogy a srác nem is tud róla.
2012. dec. 8. 20:03
 8/16 anonim ***** válasza:

"Hát de nem csalt meg, azt mondja, hogy a srác nem is tud róla."


Majd na! Ezt még most előzd meg!

2012. dec. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ezt szokás mondani. :)

Agyafurtak ezek, szerinted elmondaná, hogy más farka járt a szájában, miközben tőled kér segítséget?

2012. dec. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem hazudik nekem.
2012. dec. 8. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!