Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondják rám hogy biztos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják rám hogy biztos csak a pénzemért van velem a barátnőm, illetve tuti hogy megcsal engem?

Figyelt kérdés

hátam mögött mindenhol azt hallom, ez a lány is biztos csak a pénzemért van velem, amúgy nagyon nem vagyok gazdag. Valóban mások szerint is elég csinos párom van én meg sajnos duci vagyok nem egy szépség.

Valóban megcsalna a párom, ahogy azt mondják mások?


2012. dec. 14. 00:32
 1/3 anonim válasza:

Szerintem ezt beszéld meg a pároddal,de inkább ne hallgass másokra,mert fele csak hazugság,és azért mondják,hogy rossz legyen neked!(nektek)

Szóval,ezt vele beszéld meg,és ha hiszel neki s szereted és ő is,akkor nincs gond:)Sok sikert kivánok!:-)

2012. dec. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem húz le pénzzel, akkor csak irigyek. Nem minden nő pénzsóher kva, nem kell mindent elhinni, amit mondanak.

Ha veled van, valszeg szeret téged és nem véletlenül van veled.

2012. dec. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
teszteld le a csajt. mond azt neki hogy lefoglaltak az autodat meg minden vagyonodat, ha ezutan is veled marad akkor tuti hogy szerett
2013. márc. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!