Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik azt mondják nem tudnának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik azt mondják nem tudnának távkapcsolatban élni azok a szexhiány miatt mondják?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják nem tudnának távkapcsolatban élni, de szerintem, mivel én is abba vagyok , tudom, hogy, ha igazán szereted, akkor tudsz 1-2 hetet várni és skypon tartani a kapcsolatot, szóval szerintem, akik azt mondják nem tudnak távkapcsolatban élni, szerintem ott nincs érzelem és, inkább a szex hiánya dominál, ami miatt azt mondják
2012. dec. 11. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem meg egyszerűen félnek, hogy a másik félrelép, vagy esetleg ő nem bírná
2012. dec. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

Igazad van. Sok párnák a szex a legfontosabb, nem a szeretet és nem bíznak a másikban, sem önuralmuk nincs.

Akkor sem lehetne szexelni, ha valamelyikük hosszú ideig beteg. Akkor őt is otthagynák vagy megcsalnák?

2012. dec. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 mirror06 ***** válasza:

Szerintem meg pont a szeretet miatt mondják ezt. Én azt is nehezen viselem, ha egy teljes napig nem látom a párom. Két hétig nem látnám eléggé szétmarcangolna a hiánya.

Ha csak a szex hiánya dominálna, akkor megoldaná más nővel, férfival. Ennyi.

2012. dec. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem az az oka. Hanem hogy nincs ott a másik, ha kell. Hiába a skype, msn, sms, telefon nem ugyanaz, mint amikor élőben látod.
2012. dec. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem csak szexhiány,de az is nagyban rájátszik a dologban!Én 1 évig voltam távkapcsolatban.Volt szexhiány is de nem az volt a lényeg,az a tudat hogy nincs ott melletted az éppen elég.
2012. dec. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A távkapcsolatot ki lehet bírni, ideig-óráig. De egy idő után tényleg iszonyú nyűg, hogy nem tudsz odabújni, amikor szeretnél, hogy van mondjuk egy csomó szabadidőd, és a másik épp többszáz kilométerre van, hogy állandóan a gép előtt ülsz, hogy kommunikálni tudjatok... ezt bizonyos ideig lehet bírni csak.
2012. dec. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!