Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ostoba kérdés - pasi bnővel....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ostoba kérdés - pasi bnővel. Ostoba a kérdésem, mert már szinte tudom is, h mit fogtok válaszolni (amit én is tennék), de mit tennétek, ha a pasinak, akihez vonzódtok (régóta először valakihez) van barátnője?

Figyelt kérdés
A helyzet az alábbi: srác kapcsolatban rövid ideje, nem szerelmes a barátnőjébe (legalábbis ezt mondja) és megismerkedtünk. Kölcsönös a vonzalom, de csóknál több nem történt (már ez is lelkifurdalással részemről). Nem értem, miért nem hagyja el (állítólag lelkiismereti okokból), ráadásul a barátnő úgy néz ki, hamarosan külföldre költözik. Kicsit alkohol hatása alatt szinte szerelmet vallott a fiú. Megkértem, h csak akkor találkozzunk, ha már a lány elment (1-2 hó), de ő azt mondta, előbb fog lépni (de sztem ezt elfelejtette),nem bírja ki addig. Ez volt 2 napja. Tegnap még rövidke sms, azóta semmi. Keressem/ne keressem, h akkor most mi van? Vagy felejtsem el? Semmiképp sem akarok 3. lenni, ezt meg is mondtam neki, sem magam miatt, mert van tartásom, sem a lány miatt, akivel szemben nem akarok inkorrekt lenni (bár már így is az voltam). Vagy a srác eddig is csak vetített? Előre is köszi. 28/L
2009. aug. 21. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Ne keresd. És addig ne is foglalkozz vele amíg a másik csaj le nem lép. Minden értelemben:külföldre, és mint a pasi barátnője. Ne légy 3. személy.
2009. aug. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pont azért ne keresd, mert van tartásod. Majd jelentkezik, ha akar, ha pedig nem, akkor nála csak jobbat találhatsz.
2009. aug. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a megerősítést. Nagyon nehéz, de akár így lesz, akár úgy, ez a legjobb amit tehetek. Ha úgyis olyasmit érez amit állított, keresni fog, ha meg nem, akkor egyértelmű a szitu :( Bár ez női gondolkodás, kíváncsi lennék, egy pasi mit gondol :S
2009. aug. 21. 21:58
 4/5 anonim ***** válasza:
ne keresd. majd jelentkezik ő, ha viszont nem azt mondja, hogy otthagyta a nőt, akkor hanyagold továbbra is. ha meg nem jelentkezik, akkor az ilyenért nem kár.
2009. aug. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ne keresd, ha ő téged akar, úgy is keres
2009. aug. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!