Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy párkapcsolatban (esetleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatban (esetleg házasságban) élő férfi hogyan reagálna erre?

Figyelt kérdés

Vonzódik egy másik nőhöz, aki viszonozza ezt, de nem történt semmi sem közöttük, csak "barátok". Napi szinten összetalálkoznak, kis közösségben élnek, tehát a másik elkerülésére nincs lehetőség.

Nos, ha ez a nő úgy gondolná, hogy elég volt a macska-egér játékból és kezdeményezne, mondjuk egy alkalmas pillanatban megcsókolná a férfit, vagy átölelné, hozzábújna, az vajon mit tenne? Ti mit tennétek?


2012. dec. 14. 12:50
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Nem akarom, hogy miattam elhagyja a családját, itt most csak vonzalomról beszélünk, nem halálos szerelemről, ami esetleg megérné, hogy eldobjon érte mindent. Csak én már nem akarom ezt így tovább folytatni, úgy gondolom, hogy történjen meg aminek meg kell történnie és utána hagyjuk egymást békén. Mert úgyis csak addig élvezetes ez a dolog, amíg a kíváncsiság hajt bennünket, utána már elveszíti a varázsát. Legalább is ebben bízom.
2012. dec. 14. 13:18
 12/27 anonim ***** válasza:

Bocs de muszáj beírnom egy ideillő viccet:

Fiatal menyasszonynak a férje mondja, hogy örökké boldogok lesznek, csak az éjjeliszekrénye fiókjába sose nézzen bele. A feleség beleegyzik, ez vállalható kompromisszum, gondolja.

Harminc évig így élnek, ekkor egy nagytakarítás közben furdalja a kíváncsiság, és csak kinyitja a fiókot. Talál benne három pingponglabdát és 150ezer forintot. Hát rákérdez.

-Minig, ha megcsaltalak vettem egy pingpong labdát.

30 év alatt három eset, nem is olyan sok, gondolja az asszony.

És mi az a 150ezer forint?

Amikor megtelik a fiók, el szoktam adni a labdákat.


XDDD


Ne vedd magadra. De szerető ne legyél, az eldobható.

2012. dec. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 gabriell88 ***** válasza:
Hiába hiszed azt, hogy ha megtörténik majd elfelejted.Nem fogod.Ha ennyire vágysz rá.Többet és többet akarsz majd.Abban a hiszemben élni, hogy egy csók még nem tesz tönkre egy kapcsolatot, felelőtlenség.nem számolsz a következményekkel.Kifogásokat kereshetsz és keresel is.Bármennyire is nem tetszik amit írok, ez a valóság.Lehet egy lavinát indítasz el.egy csók lehet a kezdet is.A lényeg ha megtörténik, már nem tudod befolyásolni a következményeket, mert már most vonzódsz hozzá.Szerinted egy csók után elmúlik?Nemfog.
2012. dec. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 gabriell88 ***** válasza:
Voltam hasonló helyzetben, mint te tudom miről beszélek.
2012. dec. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Abban az esetben ha te csak egy alkalomra gondoltál, akkor ezt igyekezz vele tudatni. Ismerek egy srácot aki megcsalta a barátnőjét egyszer. A történtek után rájött, hogy ő még mindig a párját szereti, és ettől a ponttól kezdve változtatott a saját hozzáállásán. Ma már boldog házasok, de kellett neki az az egy félrelépés, hogy ez bebizonyosodjon számára. Tisztázd a sráccal hogy mik a szándékaid (persze ha már eljuttok odáig) és az is előfordulhat, hogy ő is hasonlóképp végzi a dolgot. (nem a házasságra gondolok mert az már meg van, de lehet boldogabbak lesznek. (ez nem törvényszerű, de benne van a pakilban...)
2012. dec. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Kedves gabriell88! Tudom, hogy igazad van, tényleg kifogásokat keresek, hogy saját magamnak bizonygassam, igenis jogom van megtenni ezt, mert annyira vágyok rá. Butaság lenne komolyan hinnem benne, hogy egy csók véget vethet mindennek, inkább úgy lenne ahogy írtad, még több tüzet szítana. Csak akkor nem tudom, hogy mit tegyek. Teljesen tanácstalan vagyok. Tudjátok mióta érzek így iránta? 8 éve ismerem, ebből 2 éve erősödött a vonzalom közöttünk úgy, amikor már rajta is észrevettem a jeleket.
2012. dec. 14. 13:34
 17/27 gabriell88 ***** válasza:
Minden szinten nehéz helyzetben vagy.Ha tényleg így érzel és tudod, hogy elkerülni nem tudod semmi képen.Csak azt tudnám tanácsolni, hogy ülj le vele és beszéld ezt meg.Felnőtt emberek vagytok.Tudom mennyire nehéz lesz, de nem látok más lehetőséget.Mond el neki, hogy mit érzel illetve, hogy lehet rosszul hiszed, de te úgy érzed ő is vonzódik hozzád, viszont, nem szeretnél egy kapcsolatba beleavatkozni.Ő mit gondol? mit érez? Lehet megmondja, hogy félreértetted és akkor letudod zárni.De ha esetleg hasonlóképp érez akkor mindenképp tisztáznod kell vele, hogy előbb rendezze le a dolgokat otthon.Egy kis közösségben, hamar rád sütnék,hogy közkincs vagy vagy éjjeli pillangó, hiába nem látnak bele.Beszéld meg vele mást nem tudok mondani.
2012. dec. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Erre már én is gondoltam, csak nem tudom, hogy lennék képes utána a szemébe nézni, ha közli velem, hogy félreértettem a reakcióit. Márpedig akár le is tagadhatja, ha nem akar kínos szituációba keveredni én meg ott maradok beégve. Bár ennél a bizonytalanságnál már ez is jobb lenne, talán akkor tényleg tovább tudnék lépni és lezárni ezt az ügyet magamban. Csak nem tudom, hogy kezdjek hozzá.
2012. dec. 14. 13:55
 19/27 gabriell88 ***** válasza:
Igen megvan ez a lehetőség is, d jobb egy rossz hírrel tovább élni, mint bizonytalanságban kínozni magad.Ha elutasít akkor egy darabig persze, hogy rossz lesz, de az idő minden sebet begyógyít, bármennyire is közhelyesen hangzik.Idővel, minden a helyére kerül majd.Évek múlva meg majd csak mosolyogsz rajta.A legnehezebb út az egyenes út, viszont egyben a legjobb is, bármennyire is legyen nehéz.Legalább nem lesz bűntudatod.Én odáig jutottam, hogy nálunk megtörtént a csók.Másnap nem tudtam a tükörbe nézni, ráadásul ő hangoztatta is, hogy sosem hagyná el a családját és én nem is vártam el.Utáltam magam érte, főleg úgy, hogy a feleségével nem egyszer össze futottunk, pedig csak egy csók volt.Mocskosnak éreztem magam és rengeteget sírtam.Majd elköltöztem és olyan ember mellett kötöttem ki,akiért az életemet is odaadnám, idén eljegyeztük egymást...
2012. dec. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked a hasznos tanácsokat, jól megfontolom magamban és lépni fogok. Mert ez így nem mehet örökké.
2012. dec. 14. 14:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!