Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm féltékeny rám. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm féltékeny rám. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem képes elviselni, hogy én jobban bejövök fiúknak(lehet, hogy ez beképzelően hangzott, de ez az igazság) és akivel beszélek mindig odajön, és ő is elkezd vele beszélgetni, mintha én ott se lennék, és bárkivel jóba vagyok, ő is jóba akar vele lenni. És már elegem van belőle. Legjobb barátnőm mondta, hogy féltékeny rám és ezért csinálja ezt. Hogy érjem el, hogy ne érdekeljen?

2012. dec. 14. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz képest, hogy a "barátnődnek" nevezed, úgy beszélsz róla mint egy levakarhatatlan féregről... miért olyan nagy baj, hogy ő is próbál ismerkedni? Ha meg ennyire zavar a jelenléte, akkor neked ő nem barátnőd...
2012. dec. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jól mondta az első, ez nem valami nagy barátság. Miért zavar téged, hogy ő is odamegy ismerkedni?
2012. dec. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Figyelj ide, ő is akar ismerkedni, neki is joga van hozzá ugyanúgy. Most hogy valaki jobban elvan veled nem értem miért kapja fel úgy a vizet, de ezt neked meg kell értened hogy ő is ismerkedne bizonyos fiúkkal, csak te külsőre jobban bevágódsz nekik. Ez mindig így van ha belegondolsz és ezért viselkedik így mert neki nincs szerencséje a fiúkkal.

Figyelj ha valóban a barátnőd akkor nem úgy kell beszélned róla mint aki csak egy púp a hátadon hanem tenni azért hogy később ne legyen ilyen baj.

Beszéljétek meg ezt a dolgot normálisan, és próbáld úgy összehozni a dolgokat hogy több ember akarjon vele ismerkedni biztos lesznek olyanok akik szívesen megismernék jobban és ezzel te is jól jársz mert lefoglalod ezzel plusz ő is örülni fog mert ismerkedhet ugyanúgy, és akkor nem lesz ez az egész cirkusz sem.

2012. dec. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én nem úgy beszélek róla, mint egy levakarhatatlan féregről. Az iskolában van 500 ember, de ő mindig azzal akar lenni akivel én. Most gondolj bele, hogy van egy barátod aki mindig veled van. Neked is kell szabad levegő. És igen, a barátnőm mert nagyon szeretem, jófej, nagyon jóba vagyunk. Már próbáltam vele megbeszélni, de csak megsértődött. És hidd el, csináltam már olyat, hogy jó benyomást keltettem barátnőmről, hogy beszélgessenek vele, és elkezdtek vele jóba lenni, de ő meg csak flegmázott velük, mert én nem vagyok jóba.
2012. dec. 14. 21:45
 5/6 A kérdező kommentje:
a személyekkel*
2012. dec. 14. 21:46
 6/6 anonim ***** válasza:
hülye k*rva beképzelt liba vagy! nem lennék a barátnőd helyében!
2012. dec. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!