Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan 30 alatti lány, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan 30 alatti lány, aki ne lenne felszínes?! Azaz, nem az az első kérdése, hogy anyámékkal lakom e, mit dolgozom és hogy mennyi van a bankszámlámon és nem nézi le azokat, akiknek nem iphone 5-jük van. Manapság tényleg ez lenne az értékrend?

Figyelt kérdés
2012. dec. 15. 11:19
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
nálam nem ez az értékrend.. és 18/l
2012. dec. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Néhánynak igen.
2012. dec. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos elég sok embernek (férfinek is) a státusz szimbólumok a fontosak, még párkapcsolatnál is.. :(

De azért vannak még bőven kivételek! Szóval nem kell keseregni, van remény!

2012. dec. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Van akinek nem ez számít, hanem h legyél jóképű és magas, de az is ugyanannyira felszínesség sztem.
2012. dec. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Nos, az első két kérdés szerintem nem olyan gáz, ha nem az anyagiak felmérése miatt teszik fel őket.

Párommal mi is az első randin már ezt bőven kitárgyaltuk, hogy ki hogyan és kivel él (ő pl. anyukájával, és cseppet sem zavar(t)), mik a jövőbeni tervei, mit szeretne majd később dolgozni stb.

A bankszámlás meg iphone-os rész viszont vicces :D De ha valakinek ezek fontosak, és ezzel indít, akkor nézd a jó oldalát, hamar kiderül az anyagiasság, és nem folysz jobban bele a kapcsolatba.

2012. dec. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Hát igen, volt, hogy elkezdtem ismerkedni egy lánnyal és ezek voltak az első kérdései: Van saját családi házad? Van autód? Mit dolgozol?

Válasz: Van igen, a Rózsadombon lakom, van egy nyári autóm: Porsche, télen pedig Bmw x5-el közlekedek, de ne haragudj, mert megismerkedtem egy másik lánnyal.

2012. dec. 15. 11:34
 7/29 anonim ***** válasza:

Felszínes az, aki megkérdezi, kivel laksz és mit dolgozol? Ezt nem tudtam. Bocsi, akkor felszínes vagyok.


A bankszámládon lévő pénzről aki érdeklődik ,az bunkó, senkinek semmi köze hozzá. Az iphone5-ről pedig azt se tudom, mi.

2012. dec. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
29N
2012. dec. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Már ne haragudj, de szerintem igenis felszínes az, aki azért néz le valakit, vagy utasít el, mert nem multimilliárdos!
2012. dec. 15. 11:38
 10/29 anonim ***** válasza:
54%
Hát öcsém,30 körül már illik nem anyádékkal élned,dolgoznod és saját,önnálló élettel és pénzügyekkel rendelkezned.És nem a barátnő szerzés miatt,hanem mert ez a normális.És szerintem senki nem akar egy vesztessel lenni,aki ennyi idősen még nem rendelkezik élettel...Ez nem felszínesség.Persze egy max 20 éves lányt,aki most kezd élni,azt nem érdekli talán,de egy nőt igen.
2012. dec. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!