Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy srác könnyebben kerül barátzónába egy lánynál mint fordítva?

Figyelt kérdés
És most hagyjuk azt a választ, hogy "mert a fiúk csak arra mennek :D"- biztos vannak ilyenek is de most vegyük figyelmen kívül ezeket és azt is "mert csúnyák azok a fiúk"- kétlem, hogy kevesebb a jópasi nőiszemmel mint a jócsaj férfiszemmel
2012. dec. 15. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:
ez oda-vissza igaz, nem értem a kérdést.. sztem amúgy azért mert sok az elkeseredett pasi, akinek bármi jól jön, vagy nem tudok más magyarázatot..
2012. dec. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem egyrészt azért, mert a lányoknak több udvarlójuk van, többen ismerkednek velük, és nem lehet mindenki a párja a csajszinak, csak egyvalaki, a többi barátzóna.Aztán mivel a fiúk felé átlagosan jóval kevesebb a kezdeményezés, ezért kevesebb lány landol nála friendzoneban.

Valamint ha nézünk egy átlagot, akkor több kevésbé jól kinéző férfi van, mint alfa típus.És legtöbbször ezeknek a nem alfáknak már az is jó, ha van egy lány, aki szereti őket az anyjukon kívül, vagyis sokmindenkit elfogadnak, ha nem bomba nő akkor is.

2012. dec. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!