Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit tegyek szerintetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek szerintetek? Veletek volt már hasonló?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akibe nagyon "belezúgtam" egy éve kb. Bevallottam neki, hogy mit érzek, de ő nem reagált rá túl pozitívan. Azt mondta, hogy van egy csaj, aki akkor nagyon átverte, és ez miatt nem akar engem sem megbántani, úgyhogy nem tudna velem lenni. Ez akkor nekem nagyon fájt, de jóban voltunk, és megkérdeztem, hogy barátok azért még ugye lehetünk.. Ő persze beleegyezett, azóta "barátok" vagyunk...vagy valami olyasmi, alig találkozunk, de amikor igen, akkor nagyon jól elvagyunk.Neten is órákig beszélgetünk. Próbálok ismerkedni, de mindenkit csak hozzá mérek, egy olyan barátot szeretnék mint ő..:(

20L



2012. dec. 15. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Huhh.. velem is ez volt anno. Megbeszéltük, de neki csak egy barát maradtam akármit is csináltam. Mi is órákig beszéltünk, minden nap együtt tevékenykedtünk, csak ott lógott az exe emléke folyamatosan kettőnk között.
2012. dec. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Huszonévesen velem is volt ilyen szitu.Nagyon oda voltam érte,de ő folyton a barátnőjéről sírt a vállamon.Egyszer egy ilyen sírdogálás alkalmával ő megcsókolt,és szeretkezésbe csapott át a dolog.Egész éjjel szorított magához,de másnap reggel a szemembe sem mert nézni,úgy közölte velem,hogy bocsájtsak meg neki,de ő nem akar tőlem semmit.Erre kiakadtam,és megkérdeztem akkor miért szeretkezett velem olyan gyengéden,erre ő azt mondta,akkor úgy érezte elmulasztom a lelki fájdalmát.Könyörgött,hogy ne haragudjak rá és ő továbbra is a barátom akar lenni,de most egy kicsit hagyjuk egymást.Hónapokig nem jelentkezett,én meg szenvedtem.Aztán egy napon felhívott,hogy találkozzunk.Röpültem mint a madár,mert azt hittem túl van a szerelmi bánatán és engem akar,aztán nagy pofára esés volt,mert közölte velem,hogy gondolkodjak el azon milyen jó volt együtt lenni,és lehetnénk sexpartnerek,minden kötöttség nélkül.Huhh akkor azt hittem felképelem,de nemet mondtam és akkor ki is ábrándultam belőle.Velem ez történt.36Nő
2012. dec. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, velem párom csinált hasonlót. :)

A megismerkedésünk után kisosarazott azzal, hogy bár bejövök neki, de nem tudna belém szeretni. Aztán összejött egy másik lánnyal és mi barátok maradtunk, sokat beszélgettünk, néha találkoztunk is. Aztán szakított a lánnyal, így ismét szabad lett a terep. Mivel több ideje lett, így gyakran elmentünk együtt minden felé. Én meg közben úgy tettem, mint akit már nem is annyira érdekel, elkezdtem más pasikkal ismerkedni előtte is... Megmutattam neki, hogy ha neki nem kellek, akkor kellek majd másnak.

Pár héten belül elhívott randizni, azóta is együtt vagyunk. :)

2012. dec. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!