Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek, mi a vélemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, mi a véleményetek? (tudom hogy rengeteg hasonló kérdés van de minden eset más:"D)

Figyelt kérdés

Azzal az indokkal szakított hogy több a megszokás mint a szerelem, ha jobban figyelnénk egymásra lehetne még esély de fél hogy ugyan ez lenne a vége. Azóta is beszélünk, van hogy sokat, van hogy alig, de az biztos hogy együtt megyünk majd a karácsonyi vásárra és azt mondta hogy nem szeretne utánam mással komolya kapcsolatot. Ezek szerint van még esély?

Am 2hónapja lett vége.19/L



2012. dec. 8. 23:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha próbáltok figyelni egymásra és megtudod adni neki amit szeretne, és érzi hogy szereted akkor lehet még belőle valami.:) Ha szereted beszéld meg vele.
2012. dec. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát ha azt mondta neked utánad nem szeretne mással komoly kapcsolatot akkor szerintem van. (bár az én exem is azt mondta hogy lehet nem lesz több barátnője utánam de mégis ismerkedik lányokkal és minden lehetséges kapcsolatot megszakít velem).

Próbáld újra vissza hódítani de ne nyomulj!! Légy hozzá kedves, érdeklődj iránta. És csak akkor hozd fel a kapcsolatotokat ha ő érinti a témát. És mikor mentek a karácsonyi vásárba legyen olyan csinos amilyennek még nem látott.

(kár hogy én már semmit nem tehetek az én exemért hogy újra velem legyen:( )

2012. dec. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy ő hanyagolt engem és ezért már én sem úgy viselkedtem vele mint korábban,és amint írtam attól fél hogy megint ez lenne a vége,most pedig izgulok mert hamarosan találkozunk és félek hogy ez az utolsó lehetőségem...

Sajnos messze lakunk egymástól ezért nincs rá esély hogy a boltban vagy az utcán egymásba botunk:(

De jó hogy végre valaki olyan is van aki nem csak azt mondja hogy miért nem szabad remélni,köszönöm:)

2012. dec. 8. 23:38
 4/9 anonim ***** válasza:

hát nem is tudom.

a tél közepén amikor valamivel azért macerásabb új nőt keríteni,egy férfi csak úgy nem dob egy biztos numerát,mert hogy megszokás.

ilyesmit úgy tudok csak elképzelni ha álmodozó naiv balfék,vagy van más akit tud dugni.


esély meg mindig van.

legyél kezdeményező,hívd át vacsorázni magadhoz a vásár után,kis pia,dugás,aztán reggelre lehet átgondolja.

2012. dec. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Tudod van aki nem csak a dugásra megy...

És velem sem csak azért volt együtt.Több mint fél évig nem találkoztunk csak beszélgettünk,előtte 2x találkoztunk és így a félévig tartó beszélgetés alatt egymásba szerettünk,ha ez neked az hogy naiv vagyok akit csak dugni lehet akkor te tudod...

És a gond hogy nem a közelében lakok úgyhogy nem tehetem meg azt hogy csak úgy áthívom,a dugásról meg annyit hogy nem mindenki teszi szét a lábát ahhoz hogy megtartson egy férfit,ha már meg van az érzés jöhet a szex,sajnállak ha csak olyanokat ismersz akik csak a dugással érik el hogy valaki velük legyen:""""""D

2012. dec. 9. 00:10
 6/9 anonim ***** válasza:

viszont lehet,hogy te még azzal sem éred el...

ha meg ez a helyzet,akkor én sajnállak téged:D.

2012. dec. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

valamit csak elértem mivel arra az időre ameddig nem kellett a suli miatt itthon lennem megkért hogy költözzünk össze és ő akarta hogy megismerjük egymás családját úgyhogy ne csak szülők testvérek,hanem nagyszülők unokatesók,mindenki...

Szerintem ez azért komoly dolog...

2012. dec. 9. 00:39
 8/9 anonim ***** válasza:

na de akkor is hiába.

az akkor volt,most meg ez van.

nem működött,nem jött be,kudarcot vallott.

ha meg egy taktika módszer élethelyzet nem működik,akkor mást kell csinálni.

egyszóval vesd be a vadmacskát,amit írtam és felejtsd el a lelki fröccsöt,meg a múltat,ha kell neked a fickó.

2012. dec. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
tudom hogy régi kérdés,de ha érdekel valakit akkor újra együtt vagyunk:)
2013. máj. 5. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!