Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 13-15 éves lányok! Ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13-15 éves lányok! Ti hogyan mondjátok meg szüleiteknek, hogy barátotok van?

Figyelt kérdés
nagyon fontos, negatív, lealacsonyító válaszokat nem kérek. köszi:) 14L
2012. dec. 15. 16:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%

hát nekem nem kellet mondanom semmit, a húgom mindent elpofázott mindenről, mert neki elmondtam mindig mindent, és pár nap múlva mindent elmondott, kib.szásból

14/f

2012. dec. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
10%
Őszintén megmondom, tök mindegy hogyan közölné a 13-14 éves lányom ezt a dolgot, biztos azt mondanám neki, hogy azonnal felejtse el.
2012. dec. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én is 14 vagyok, nos engem ált. a szüleim kérdezgetnek h hogy állok a fiúkkal...:) De volt, hogy elkellett mondanom.. akkor viszont úgy kezdtem, hogy meséltem róla milyen aranyos stb.. a mondókám végén pedig elmondtam, hogy összejöttem vele.
2012. dec. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Felejtse el?

A tiltott gyümölcs mindig a legédesebb,ezzel csak lovat adnál alá,máshol találkoznának,elég rossz anya lehetsz.

Én ha ilyen helyzetben lennék,délutánonként áthívnám hogy együtt lehessenek,8kor irány haza.

2012. dec. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Bino ***** válasza:

Engem anyu nagyon lehordott, minden sz@r baja volt és nem is mondtam el neki hanem meglátta az SMS-eket és úgy aztán megkérdezte ki ez én meg elmondtam...:D

Olyan patália volt ,hogy azt a mai napig nem felejtettem el. Utána amikor rájött ,hogy nem két hete hanem már lassan 1 éve járunk 2 hónap szobafogságot kaptam. Ezek után barátom ott is hagyott mert azt mondta anyám depis és 2 hónapig nem tudunk találkozni az nem normális.

2012. dec. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A kettes válaszoló szánalmas. Ha nyugis állapotban találod őket, mond meg nyugodtan hogy anyu, van barátom:). Nekem fiúként könnyebb volt mondjuk...
2012. dec. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Na, még én vagyok leoltva, mert nem akarom, hogy a 13 éves kislányom szexeljen ;) Aztán meg mindenki panaszkodik, hogy milyenek a mai fiatalok....
2012. dec. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A 13 éves kislányod attól hogy van egy barátja nem fog szexelni, te idióta. Mármint ha normálisan nevelted.
2012. dec. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Húúú a "2-ik" hozzászóló nem normális. Épp az ilyen anyukák miatt mondom azt, hogy Te ismered a szüleidet. Neked kell eldöntened, hogy megéri őszintének lenned velük, vagy inkább az a jobb, ha eltitkolod előlük a barátod létezését.
2012. dec. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Még annyi, hogy esetleg puhatolózhatsz is. Pl. megkérdezhetnéd a szüleidtől, hogy ők hány évesen találkoztak, vagy hány évesek volt mikor először voltak szerelmesek. Lehet hogy meglepetést fognak okozni a válaszaikkal. :-)
2012. dec. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!