Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti mikor mondjátok ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mikor mondjátok ezt egy lánynak/barátnőtöknek? Ezen agyalok napok óta és nem jöttem még rá.

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést én tettem fel.: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_.. most az lenne a kérdésem, hogy azért mondhatta azt a volt barátom, hogy "nem biztos az érzéseiben" mert esetleg meggondolta magát velem kapcsolatban?

Egy kis kiegészítés: egy társaságba csapódtunk egy buli alkalmából és ő már az első percekben megkérdezte egy haveromtól, hogy van-e barátom..és nekem is tetszett szóval amolyan első látásra dolog volt ez az egész:) utána a buliban végig együtt voltunk(kézfogás, azt mondta imád,csak együtt táncoltunk..végül úgy összességében órákon át csókolóztunk). Ezután másnap találkoztunk és összejöttünk.:) Tudom ez így hülye dolognak tűnhet, hogy így egyik pillanatról a másikra már össze is jöttünk, de ezt csak az értheti meg igazán, aki már átélt ilyet.:) Viszont ő balhés gyerek(volt?!) ezért mondhatni a barátaim többsége ellenezte az egész kapcsolatot. Pletykákat is hallottam róla, ezért egyszer mondtam is neki, hogy találkozzunk mert beszélni szerettem volna vele..Ő megmagyarázta a dolgokat..végül megint csókkal zárult az egész. és ezután nem keresett már..itt jön a képbe a link ami fent van..szóval meggondolta magát? de miért? hisz azt mondta többször is, hogy imád..vagy én bizonytalanítottam el?


2012. dec. 13. 17:18
 1/1 thedoctor válasza:

Ennyi idő után erősen túloz ha azt mondja neked, hogy imád... Nem szabad azt sajnos annyira komolyan venni. Leírtak alapján részedről sokkal komolyabb a dolog, mint részéről.


Én ugyan így voltam, csak pont fordítva volt... Megismertem egy lányt, másnap elmentünk randizni, össze is jöttünk. 2 hétig találkozgattunk. Csóknál sosem volt több, bár ha nagyon akartam volna lehetett volna részéről...

Én őt nagyon megkedveltem, ő viszont csak úgy elvolt velem. Nem akart semmi komolyabbat, ezért közölte velem, hogy inkább hagyjuk egymást.


Szóval én azt mondanám a te esetedben a srác olyan mint az én esetemben ez a lány volt.

A lánynak már sok barátja volt és egyik sem nagyon bánt vele úgy, olyan törődéssel ahogy én. Ettől ő kicsit meg is ijedt, mert szokatlan volt neki.


Azt tudom tanácsolni, kicsit vegyél vissza a tempóból és lelkesedésből. Ne lássa rajtad, hogy annyira odavagy érte. Legyél laza. Próbálj meg személyesen beszélni vele, hogy mit szeretne ebből a kialakulóban lécső kapcsolatból kihozni...



Üdv, és sok sikert!

18/f

2012. dec. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!