Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen típusú lányokat szerettek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen típusú lányokat szerettek?

Figyelt kérdés
2012. dec. 15. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Aki hűséges, őszinte, és megértő.
2012. dec. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Wamp.
2012. dec. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
csendes, őszinte.
2012. dec. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
természetes, ártatlan.
2012. dec. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Milyet szeretek? Egyelőre semmilyet.

Milyet szeretnék? Itt a lista:

belső:

legyen: - eszes - de kábé velem egy szinten

- magabiztos - ne sunnyogjon, és ne féljen a szemembe nézni

- öntudatos - bízzon magában és bennem is

- jókedvű - ez engem is felvidít

- legyen gerince - merjen bevallani valamit és tudjon dönteni a könnyű és a helyes között

- megértő - ehhez nincs mit hozzáfűzni

- kedves - ehhez sincs

- hűséges - ezt joggal várom el tőle

- kitartó - mind mellettem, mind az elvei mellett

- eltökélt - ez nélkül nincs értelme a kitartásnak

- laza - tudjon alkalmazkodni

- bájos - legyen meg a báj ami vonz benne


külső:

legyen: - csinos (semmi extra - nem topmodell kell, hanem egy nő, csak egy kivánságom van --> hosszú haj)


Ja és persze - itt mellettem

2012. dec. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Könnyen kapható, diszkréten kur vás, sokat mutat a formás közepesen vastag feszes combjaiból, elég szépen van neki csecse, hosszú haja van ,ami sötét árnyalatú, agyilag csak közepesen sötét, de jó ha azért nem teljesen hülye.Nálam ne legyen semmiképp se okosabb, azt nem tűröm el. Legyen mély hangja, olyan nőiesen mély azt szeretem.

Legyen olyan, aki már a második randin szétrakja a csülkeit, mert bírjuk egymást nagyon. SZeretem ,ha nem kéreti magát, nem játsza az agyát. Teljesen a rabommá válik, és sodrodik az árral, amit lökök felé ;)

2012. dec. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!