Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Ti milyen tipusu lanyoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ti milyen tipusu lanyokat szerettek, es jarnatok vele?

Figyelt kérdés

AD1:A kicsi szuzies lanyokat, akinek mindig felvan kotve a haja, es nem beszel csunyan.Akinek a "sex" szo meg nem jott ki a szajan, vagy ehez hasonlo.Aki mindig olyan aranyosan mosolyog es nem flortol a fiukkal.

AD2:A tuzes lanyokat, aki flortol egyszer egyszer, neha-neha kiejt a szajan nehany csuf szot, es igenis beszel neha sexrol, mert ugy erzi, hhogy azert kamasz, hogy beszelhessen mar ilyen dolgokrol.


---Jelzem, hogy nem a filmekbe vagyunk (hogy a fiu, csak az "ad1"-es lannyokat szeretik) es a 21. szazadba vagyunk, es a mai fiu fejevel gondolkozzunk.Koszonom a valaszokat, es leginkabb fiu valaszoljanak.Kerlek, nemet/kort irjatok...:)


2012. jan. 12. 10:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

AD2

22/f

2012. jan. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

ha csak ez a két variáció élne a földön akkor a 2 verzió.

De amúgy én olyan lányt szeretek aki egyszerre szende és vad is tud lenni. :) Aki kimondja a véleményét, de ha kell szende és bújós is tud lenni. :)

2012. jan. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
A leírásod finoman szólva sejteti, hogy milyen válaszokra számítasz. :) Mond el mi történt, úgy könnyebben tudunk segíteni. Valaki leribizett, vagy ilyesmi?
2012. jan. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem, szo sincs rola!!Csak mar kiprobaltam mind2 verziot, es a 2-es jobban bejott a fiuknal, de a lanyokkal szembe lattam, hogy a atam mogott ne tetszik nekik.S gondoltam, hogy az ribis a 2es!
2012. jan. 12. 11:06
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Mindegy, csak nyelje le ...
2012. jan. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem ertelek, utolso!:)
2012. jan. 12. 11:10
 7/18 anonim ***** válasza:

ma 11:06

nem ribis ha nem kínálod tálcán fel a lábad közét minden fiúnak. A pasik szeretik a belevaló csajokat mert velük igazán vad és szenvedélyes a szex is. És ha a csaj nem az a twilight imádó nyálas p*csa akkor a pasi is boldog mert nem kell nyáladdzania a kapcsolatban, hogy szeresse őt a csaj.

2012. jan. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nagyon szélsőséges este lenne ha csak ez két fajta létezne a földön. A nők 99%a a kettő keveréke, csak attól függ milyen arányban.

Van egy mondás:

"A nő azt szereti ha úrinőként bánnak vele társaságban, de a hálószobában úgy dugják, mint egy k.rvát." Rám is ez igaz N30

2012. jan. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ez nagyon erdekes, es koszonom!De nem a sex-rol van szo!Tegyuk fel, hogy meg olyan koru a lany, hogy sexeljen!
2012. jan. 12. 11:13
 10/18 anonim ***** válasza:
A két típus, amit írtál, valójában két viselkedési forma, és nem két személyiséget jelent. Mindkettő igaz lehet valakire, különböző helyzetekben, körökben. Pl. idegenekkel, szülőkkel, távolabbi ismerősökkel nem árt, ha nem a szex a fő téma és nem viselkedsz kihívóan, ott lehetsz kimondottan szende. De haverokkal, fiúbaráttal elengedheted magad (valamennyire). Szóval talán nem a megfelelő helyen/időben voltál az ad1 vagy ad2. :)
2012. jan. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!