Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Frissen szakítottunk a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Frissen szakítottunk a barátommal, de úgy érzem nem tudok tovább lépni. Lehet még esélyünk? (történet alul)

Figyelt kérdés

az az igazság, hogy a távolság nagy gond, így nehéz közösen élni. Amiért különösen nehéz, hogy nagyon szeretjük egymást, kb minden stimmel, és oda meg vissza vagyunk egymásért. Kimondtuk, hogy szeretjük egymást, beleillünk a másik jövőképébe, és úgy tűnik amúgy remekül kiegészítenénk egymást. Én pont ilyen férfiről álmodtam, ő pedig azt mondta, hogy „szinte tökéletes”..

Ha ilyen érzelmek közepén szakítottunk, akkor ő tovább lép egyszerűen, vagy a hiány „készteti” majd arra, hogy tegyen lépést? Hagyok benne mélyebb nyomot, mintha annak felismerése után szakítunk, hogy nem menne? Lehet még esélyünk, vagy elfelejt majd? Azt ígérte, hogy majd találkozunk, az pedig csak akkor lehetséges, ha a közelbe költözik? Szerintetek tényleg megtenné? Nagyon hiányzik. Kérlek, csak korrekt, és „használható” választ adjatok! Előre is köszönöm.



2012. dec. 15. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Mivel számító vagy, ezért a te érzelmeid abszolút megkérdőjeleződnek.


Aki igy "szakít"-ott nincs érzelem.

2012. dec. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem tegyél le róla. A távolság tényleg nagy úr. Nekem 2 éves kapcsolatom ért ugyanígy véget. Minden klappolt aztán egyszercsak azt mondta viszlát.

Ja még azt is mondta hogy tarjuk majd a kapcsolatot a barátság megmarad meg minden aztán azóta nem hallottam felőle.

Nekem is nagyon hiányzott de ha már igy alakult én tem tettem lépéseket. Azóta is próbálkozok inkább továbblépni egy új kapcsolatba

2012. dec. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ez volt a racionalitás, sajnos. és ő pedig abszolút egyetértett. A számító azért nem jogos, mivel én még kötve vagyok ide, ő pedig már nem. Az érzelmeim pedig valódiak, csak van, mikor kénytelen az ember az eszével nézni a dolgokat. Az 500 km meg nem félórás út..
2012. dec. 15. 23:13
 4/4 A kérdező kommentje:

2. válaszoló:

köszönöm. Hát nehéz így azért. Főleg mivel teljesen egyikünk sem mondta, hogy nem lehet esély. Ő többször is mondta, hogy majd találkozunk. Ezért érdekel, hogy hagyhattam-e benne az „átlagosnál” mélyebb nyomokat, vagy ez tényleg befuccsolt..hogy ha ő maga mondta, hogy ne zárjuk le végleg, akkor ad-e ez reménykedésre okot, vagy csak nyugtatni szeretne, és segíteni túllenni rajta?

2012. dec. 15. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!