Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van megoldás? Mit gondoltok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van megoldás? Mit gondoltok? Félek.

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást. Viszont rá kellett jönnöm, hiába egyezünk mindenben - akármennyire nem ilyen voltam - nálam most jött ki a hiszti korszak, és nagyon gyerekes vagyok hozzá képest. A problémáink mind ebből adódnak.

Ha baj van, az miattam van, én fogom fel gyerekesen és hisztizek.. nem akarom ezzel elmarni magamtól. boldogságban és békében szeretném ha élnénk.. :(


Mondjátok, idővel kinövöm, ugye? Elmúlik? vagy mit tegyek? De néha ez annyira elszomorít és elbizonytalanodok ilyenkor.. mivel tudom hogy bennem van a hiba.. nem szeretném elveszíteni őt.. :(


21L, 26F


2012. dec. 16. 14:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Miért hisztizel mi a gond?
2012. dec. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 ASOT ***** válasza:

Gyakorlatilag most beismerted h egy hisztis éretlen csaj vagy.


Ha tudod ezt magadról akkor talán mostantól ne ilyen legyél.

2012. dec. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Gyerekes a felfogásom. Telhetetlen vagyok, ha valami van azt mindig magamra veszem, azt akarom hogy mindig velem legyen, csak én legyek, körülöttem forogjon a világ stb. hülye vagyok. pedig megvan a kialakult véleményem egy kapcsolatról, hogy mindenki csinálja a ma dolgát meg ilyenek de most visszafele fejlődtem :(

pl: itt van egész nap nálunk, segít a disznóvágáson, és kérdezi hogy hogy terveztem az estét, mert ő úgy gondolta, hogy itt marad olyan 7-ig, utána megy haza, fürdik és fekszik. tök rosszul esett, hogy az estét nem akarta velem tölteni.. Közben egész nap itt volt.. :/ nem elégszem meg semmivel :(

2012. dec. 16. 14:19
 4/19 anonim ***** válasza:
gyerekes hisztik, mint például? Amitől egy srác azt mondja , hogy ez csak hiszti , attól még nem biztos , hogy az.. Gondolom , azért akadsz fenn dolgokon, mert zavarnak téged, nem csak azért , mert kötözködni akarsz, netalán jelenetet rendezni. És hogy el fog -e múlni? nem hiszem.. azokon a dolgokon amiken most fenn akadsz , később is fenn fogsz , maximum nem szólsz érte azonnal hanem elfojtod a dolgot , és később robbansz.. hidd el tapasztalat.. viszont ha te is csak hisztinek gondolod a dolgot, akkor nem értem.. ha nincs különösebb okod rá, hogy szóvá tedd a dolgokat , miért teszed?
2012. dec. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
ASOT: így igaz, igazad van. Beismerem én is. Csak már belebolondulok a gondolataimba, hogy mit tegyek?
2012. dec. 16. 14:25
 6/19 ASOT ***** válasza:

Látod?, most is ezt teszed csak mondod mondod a magadét, meg h ilyen meg olyan buta meg misssz hisztéria vagy.


Tegyél ellene, ne legyél ilyen próbálj nem ugy viselkedni mint akit a fejére ejtettek.


Erre konkrét magyarázat és leírás nincs, hogy hogyan kéne. Neked kell oda figyelned megváltoznod felnőnöd. ÉS mielőtt megteszel valamit vagy kimondasz előtt maradj kussba és gondold át 2x is mielőtt kimondod.

2012. dec. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nyilván elfáradt , meg az egész napot együtt töltöttétek , lehet otthon jobban tud aludni , de ha te szeretnéd , hogy maradjon miért nem kéred meg , hogy maradjon ott? Tudom , ha van barátod , és nagy a szerelem , akkor minden idődet vele töltenéd , de ez hosszú távon neked sem jó , egymásra unnátok , és lehet most úgy tűnik , hogy ő az egyetlen fontos dolog, de ott vannak a barátaid is, rájuk is szánj időt! Ne akaszkodj rá ennyire
2012. dec. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 ASOT ***** válasza:

Te egyszer a saját agyadra fogsz menni ezzel :)

Csak G O N D O L K O D J !

Olyan mintha a szád meg az agyad versenyt futnának és a szád 500 Lóerős lenne az agyad meg 3. ÉS később ér célba az agy.

Ezt össze kéne hangolnod h egyformán haladjon.

ehhez oda kell csak figyelned semmi más.

2012. dec. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

14:24

pl: Ha neki épp dolga van, el kell intéznie valamit, munkával kapcsolatosan és emiatt nem tudunk találkozni, azt én kapásból úgy reagálom le, hogy már nem is szeret és nem is akar velem találkozni... Közben csak nem tudtuk összehozni, találkozunk következő nap,, de attól ugyanúgy szeret..

nem gyerekes felfogás ez? hogy mindent most azonnal, rögtön, és csak úgy ahogy én szeretném?

2012. dec. 16. 14:33
 10/19 A kérdező kommentje:
ASOT: pont ezt érzem :D már saját magam idegesítem..
2012. dec. 16. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!