Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért esik rosszul egy szingli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért esik rosszul egy szinglinek ha meglát egy párt?

Figyelt kérdés
2012. dec. 16. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert eszébe jut, hogy neki nincs barátja/barátnője.
2012. dec. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ezt továbbfejlesztettem. Ha meglátok egy párt akkor beleképzelem magam a pasi helyébe és mindjárt nem érzem rosszul magam amikor a lányról fantáziálok. :)
2012. dec. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hát én rohadtul leszarom :D

elmegyek mellettük aztán kész

17/L

2012. dec. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Fáj, mert látja,hogy ugyanúgy egy élete van ,aztán elpusztul, és megszönik létezni. De addig meg telik múlik az élet, és nagyon nem mindegy,hogy tartalmasan, vayg egy üres szarként. aKinek örömtelien, tartalmasan, annak valahogy lassabban telik, akivel mindennap ugynaz a nagy üres lószar semmi élményszint van, annak meg a monotonia mitt gyorsabban, gyérebbül telik. Belül rohadsz, és érzed,hogy valami kujvára nincs rendben. Valamivel a te életed sokkal hulladékabb, kevesebbet ér mint azoknak akik állati boldogok, és főleg szerencse alapon.

Körülbelül azért esik szarul, mert ők is emberek, alapvetően mindneki ugyanannyit kéne hogy kapjon az élettől de nem így van. Ez az élet.

Körülbelül attól, amiért fáj a pórnépnek,hogy ők többet melóznak mint a celebek, de ők csak azért mert szerencsések, szépek, jó helyre születtek satöbbi ezer ok, lazán láblógatva boldogan milliárdosként élnek, míg mások rohadnak a közönyben, a nullaságban patkányként. Ugyanez a helyzet a boldog párkapcsolatosok meg a vesztesek viszonylatában is , nagy általánosságban.

2012. dec. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért esne rosszul bárkinek is? Bár nem vagyok szingli, de általában akiket látok ott nagyon béna a csaj. A fene sem irigyli azt a rondaságot.
2012. dec. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!