Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vékony, önbizalomhiányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony, önbizalomhiányos fiúk, akik nem találtok párt! Ti is úgy vagytok vele, hogy mindegy már ki jön, csak kelljetek valakinek?

Figyelt kérdés
Lejjebb adtok az igényeitekből,és még a csúnya lányoknál is próbálkoztok?

2012. nov. 29. 12:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért vagy önbizalomhiányos, mert vékony vagy?

Az fasza. :D

2012. nov. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Lol. Aki így gondolkodik, hogy neki már mindegy azzal komoly gondok vannak. Esze meg nincs, ez a legnagyobb baj. Elég szétnézni az utcán, a legrondább pasik is ott flangálnak jó csajokkal... nekik összejött, bárkinek összejöhet.
2012. nov. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%

Már megint a vékony fiúk... Engem nem zavar sem az alacsonyság (másik kedvenc probléma), sem a vékonyság egy bizonyos fokig. Azt a bizonyos fokot nézzétek el, mint ahogy a férfiak sem szeretik az alakra és funkcióra is ruhafogasra hajazó anorexiás női modellek nagy részét.

És bár nem állítom, hogy a többség ugyanígy van vele, de nem hiszem, hogy egyedül lennék.

2012. nov. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én önbizalom hiányos vagyok (okkal), és másban sem bízom (okkal). És nem értem mások mire föl olyan nagy arcúak. Amíg ezt nem értem meg, vagy nem változik a világ, én egyedül maradok. (egyébként erre van a legtöbb esély)
2012. nov. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. nov. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem dúskálok az önbizalomban, nem vagyok vékony(azt hiszem), és nekem nem túlzottan érdekes a lány kinézete, annyi hogy ne legyen szemölcsökkel teli meg hasonlók, mert az visszataszító. Engem a lányok személyisége fog meg. 16/F
2012. nov. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Alacsony, sovány fiú vagyok és van ráadásul egy olyan szépséghibám, ami még ezeknél is sokkalta durvább, emiatt most is egy olyan lánnyal randizgatok, aki egyáltalán nem jön be külsőre, de ő legalább nem rondáz le, bár szerintem ő is csak azért randizgat velem, mert más fiú esélyt sem ad neki.

Igazából az a baj, hogy így sosem lehetek boldog, sosem élhetek teljes életet, mindig olyan lányokat nézek meg, akik bejönnek, ő meg tényleg nem vonzó arca, teste az elmegy mondjuk.

2012. nov. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A szeretet fontosabb,a kinézetnél! A bizalom adja meg a szerelmet! Szeretet és szerelem,nem összekeverhető!
2012. dec. 11. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7-es, mondjuk a szánalomkapcsolatból is lehet szerelem. Sose lehet tudni!
2012. dec. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
"Mindegy kijön csak kelljetek valakinek." Hát végülis haver, egy barbiet is adhatok és ott még az igényeidet se kell lejjebb adnod. Amúgy meg attól még hogy önbizalomhiányos vagy találhatsz párt. A vékonyság meg nem a legborzasztóbb dolog ami miatt nem lesz barátnőd. Fogd fel logikusan:jobb mintha el lennél hízva, el lennél kényeztetve, és a nagy egód miatt nem lenne sok haverod nemhogy barátnőd. És lehet hogy mondjuk egy "csúnya" lány jobban megbecsülne mint egy műanyag. L
2013. jan. 1. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!