Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig éri meg küzdeni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig éri meg küzdeni egy bizalmatlan lány kegyeiért?

Figyelt kérdés

voltatok már biztos ti is ilyen szituban, h nem tudtátok eldönteni, h küzdjetek-e tovább vagy sem..


nagyot nyom a kérdés latjába, ha ez a lány bizalmatlan. márpedig ha bizalmatlan, akk másokkal is az, tehát más fiúkkal is.


21/F



2012. dec. 16. 17:57
1 2
 1/12 ASOT ***** válasza:
100%
neked kell tudni h megéri e.
2012. dec. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Sok dologtól függ ez. Közel sem ilyen egyszerű. A fiúk képesek a lány elzárkózását a bizalmatlanságának betudni, pedig nem arról van szó, hanem az elutasításról. Lehet, hogy a lány maga is ezt állítja neked, hogy bizalmatlan, pedig ez csak elegáns leépítés.


Egyébként nem lehet egy ember mindenki felé bizalmatlan. Ilyen nincs. A kezdetit mindenki alapból megkapja.

Ebből a kevés infobol, kifogásnak érzem.

2012. dec. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2 percig.
2012. dec. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Hidd el hogy az ijenekért nem kell küzdeni semmit.Én tapasztalatbol mondom mert egy ijen csajjal fél évig probálkoztam.Anugy lehetett volna valami belölle mert szeretett engem.Dehát senki se érti a nöket,ez van.
2012. dec. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ.

Előttem író,nekem is volt hasonló szitu,a különbség az,hogy a kezdeti nehézségek ellenére mi összejöttünk,és több éves kapcsolat lett a dologból.

Kérdező,csak te keresed a lányt vagy ő is szokott?Mert ha érdeklődik irántad akkor ne add még fel.Ha sosem akkor az már úgy esélytelenebb.

2012. dec. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
ha fontos neked, megéri. de akkor nem szabad feladni! lassan kell a bizalmába férkőzni. nevettesd meg. vagy mutasd ki, hogy nem kell tőled félnie.
2013. jan. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

Ha a lány tényleg mindenkivel bizalmatlan és nem csak téged akar ezzel lerázni, akkor érdemes. Mármint ha neked fontos annyira a lány.

Az ilyen lányok is ugyanúgy vágynak egy kapcsolatra, csak egyszerűen meg tudja magát dumálni, hogy inkább marad egyedül, ha senki nem bírja elviselni a bizalmatlanságát. Ez nem az ő hibája, a fiúk kicseszett türelmetlenek.

2013. jan. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen típus vagy. Én pl. nem szeretek küzdeni különösebben. Tehát ha hónapokig húzná az agyam - na az nem történne meg. Bizalmatlanság ide vagy oda, mindenkit vertek már át, mégsem fordult teljesen magába.

Ráadásul szerintem ha valaki felismeri az "igazit", az elől nem zárkózik be.

2013. jan. 24. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom de enis osztom a 2es velemenyet. Nekem ilyenkor mindig az jon le, hogy ha teperek egy jo ideje es meg mindig tojik ram, akkor nem eroltetem magam, mert csak jatszik velem. Ne aggodj ha a legmenobb, legjobbkepubb pali menne oda hozza egybol elillanna a bizalmatlansaga! Az ilyen negativ embereket szerintem jobb elkerulni.
2013. febr. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
talán amíg látod, hogy van remény meg persze az is számít , hogy mennyit ér meg neked a lány
2013. febr. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!