Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Egy szép, vonzó barátnőv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Egy szép, vonzó barátnővel valóban boldogabbak vagytok, mint egy csúnyácska lánnyal? Nektek mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem rég összejöttem egy 9 évvel fiatalabb lánnyal, aki bár kedves, rendes lány jellemre, de külsőre egyáltalán nem tetszik, nem vonz. Én mégis adtam esélyt neki, mert kezdtem látni, hogy jellemre nem olyan, mint a mai lányok 90%-a. Azt hittem, majd idővel ahogy megszeretem jellemre úgy fogom kívánni külsőre is, de tévedtem. Mégsem akarom elhagyni, mert valamiért a szép lányoknál meg azt tapasztaltam, hogy nagyon fent hordják az orrukat és kishercegnőnek képzelik magukat, amitől teljesen kiábrándultam a szebb lányokból, így értem már miért jár sok helyes pasi inkább egy csúnyácska lánnyal, most valami hasonló van nálam is, de engem már zavar az, hogy nem érzek semmi vonzalmat a lány iránt, igazából meg vagyok nélküle is, csak a szex hiányzik sokszor és legalább azt átélhetem vele. Tudom ez nagyon szemétségnek hangzik, főleg, hogy a csaj annyira tapasztalatlan volt, hogy én tanítottam csókolózni is meg, de attól még így érzek. Nem vonz testileg, de jellemre meg értékes ember. Én azt hittem majd meg fogom kívánni, de már látom, hogy ez nekem nem fog menni. Továbbra is szép lányokra vágyom, de jellemre meg nem találtam megfelelőt egy szép lányban sem. Lehet ez egy általános jelenség, hogy aki szép az jellemre nem is megfelelő vagy csak nekem nem volt szerencsém a szebb lányokkal eddig? Lehet az is probléma, hogy még sosem volt barátnőm, ez a csúnyácska lány az első, persze bulis kavarásaim voltak, onnan tanultam meg smárolni is egyébként, de én sem vagyok nagyon tapasztalt még a párkapcsolati életben azért is kérdezem, hogy érdemes-e ezzel a csúnyácska lánnyal maradnom vagy várjak egy szép és jellemre is rendes lányra, akinek én is bejövök? Sajnos nem vagyok jó pasi, szóval valószínűleg azért is van nagyobb esélyem a csúnyácska lányoknál.
2012. dec. 16. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Mivel először a külsőt látom meg így az alapján ismerem meg a lányt. Ha a külső okés akkor csak a belső marad hátra.


Olyan aki meg nem tetszik ahhoz oda sem megyek.

2012. dec. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen boldogabb vagyok.
2012. dec. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azzal vagyok boldogabb, akit jobban szeretek. Ha valaki érzelmileg annyira nem fog meg, lehet akár ő a Miss World, akkor sem leszek vele annyira boldog, mint egy esetleg átlagos csajjal, akivel viszont nagyon nagy a szeretet és a szerelem köztünk.
2012. dec. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én alapból nem jövök össze olyan nővel aki nem vonz testileg....

Ha meg vonz akkor igen .. ilyen egyszerű a dolog.


amúgy meg nézőpont kérdése a csúnya - szép lány

2012. dec. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mondok egy nagyon idevaló mondást neked. Remélem ezzel átgondolod a dolgot és segít valamit. "a külső megfog a belső megtart" nem csak a lányokra igaz ez, de az se mind egy ki mit ért a külső fogalmán (lányként az a véleményem, ha szerelmes vagy belé akkor ne hagyd el csak beszélj a legjobb barátnőjével és mond neki hogy csinosítsa ki vagy terelje arra az útra ahogy neked tetszene. Másrészről minden lány csinos valamilyen szinten csak elő kell csalogatni belőle ha neki nem sikerül. Én pl mindig csodálkozom mert olyan párokat látok ahol a csaj cicababa és a pasi panaszkodik, hogy olyan hülye meg stb. míg egy nem cicababa lány meg értelmes és jól néz ki azzal nem jönnének össze.) Tudom ellent mondtam magamnak, de ez csak így van míg így gondolkodunk ezt prédikáljuk.:)
2012. dec. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én azzal vagyok boldog akit szeretek. Te meg nagyon h.lye vagy!
2012. dec. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a "csúnyácska" lányok lelke tényleg egy virágoskert, aki szép, az meg gonosz teremtés, aki a külsejét arra használja, hogy kurvulhasson!


Nem is értem azokat, akik szeretik a szép lányokat. Honnan veszik a bátorságot?!


Nekem személy szerint a bálna alkatú eltunyult, lusta lányok jönnek be, mert mikor együtt esszük a csülköt, érzem, hogy mennyire megbecsül. :)

2012. dec. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem ez egyáltalán nem szépségfüggő. Én is ugyanígy jöttem össze valakivel 2 éve, mert azt gondoltam hogy ő legalább megbecsül, de nem. Kihasznált, sértegetett és szemétkedett velem legalább másfél évig. Folyton úgy kellett viselnem a hajam ahogy ő akarta, miközben az övé néha csucsogott a zsírban. Szexxel fenyegetett, ha valami nem tetszett neki, és miután szakítottunk, azt mesélgette mindenkinek hogy szar vagyok az ágyban (persze a sok új baleknak megint a jófej oldalát adja).
2012. dec. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nah most azt kérdezted, hogy : melyiket szeretem jobban ,a milka csokit vagy a ukrán tejbevonó masszát!
2012. dec. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!