Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nektek a népszerű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek a népszerű, ismert közösségi életet élő pasik, vagy a magányos farkasok jönnek be?

Figyelt kérdés

2012. dec. 16. 19:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
A magányos farkaska mindig jobb, abban még található Férfi:)
2012. dec. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
ezen az oldalon mindenki a magányos cukifiút meg cukilányt szereti.
2012. dec. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
0%
A magányos farkasok rondák mint a bűn,senkinek sem kellenek
2012. dec. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Én a helyes,és magabiztos magányos farkasokra gondoltam :D
2012. dec. 16. 19:05
 5/23 anonim ***** válasza:
3-aska: a fenéket:DD
2012. dec. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

kérdező


Én is:XD

2012. dec. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Én már annyira magányos farkas vagyok, nincs aki betörjön.

Tehát e példából, ajánlom inkább a "Nektek a népszerű, ismert közösségi életet élő pasik"-at.

:)))

37F.

2012. dec. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Inkább az első. Minden nő határozott pasira vágyik és nem olyanra, aki a sarokban ül és azt sem tudja, hogy mit mondjon egy nőnek....
2012. dec. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a zárkózottabb, nem nyitó srácok is ugyanolyan értékesek általában, mint a nagydumások, akik mindig a középpontban akarnak lenni vagy extrovertáltak. Persze feltételezi ez azt is, hogy legyenek értelmes gondolatai, megnyilvánulásai. Nem mindenki annyira szociális, persze ez nem azt jelenti, hogy nincsenek társas igényei. Én is inkább a leírt csoporthoz érzem tartozónak magamat, de nem érzem azt szerencsére, hogy ne jönnék be a lányoknak. Tudom, a lányokat kérdezted, de ez is egy vélemény, nem tudom, ki hogyan látja. A magányos farkas sztem rossz kifejezés erre :)
2012. dec. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

7-eske


Azokat neked adom, maradok a farkaskáknál:XDDD

2012. dec. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!