Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nektek a népszerű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek a népszerű, ismert közösségi életet élő pasik, vagy a magányos farkasok jönnek be?

Figyelt kérdés

2012. dec. 16. 19:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

8-as attól még h vki nincs mindig a középpontba attól még nem jelenti azt h nem lehet határozott!

és inkább a 2ik kategória :)

2012. dec. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Én zárkózott vagyok,de valamiért mégis rengeteg barátom van.Régen viszont egy se volt.
2012. dec. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Nem ez alapján választok. Egy dologban számít ez: aki magányos farkasnak titulálja magát, attól menekülök. Általában ugyanis az illető valójában nem magányos farkas, csak önbizalomhiánya van és nem lehet vele mit kezdeni, és ezért aggatja magára ezt a jelzőt. Akire mások mondják, hogy magányos farkas, azzal semmi gond nincs :)
2012. dec. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Nem ez alapján választottam. A párom inkább közösségi, társasági, barátkozó típus, de ez nem annyira fontos szempont. Annyiban jó, hogy én zárkózottabb vagyok, így ebben kiegészít és társaságban soha nincs kínos csend. :)
2012. dec. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
58%
A nők azért nem találnak normális pasit mert az önbizalomhiányos srácokat elküldik a halál f*szára
2012. dec. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

15


Ez nem igaz:D

2012. dec. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy nem igaz, amit 15-ös ír, de szerintem tudja ő is jól. :) Aki önbizalomhiányos, nem feltétlenül normális és akinek van önbizalma is lehet rendes, nem ettől függ. Fogtam én már ki önbizalomhiányos, de alattomos pasit, köszönöm, nem kértem belőle. A páromnak pedig egyáltalán nincs hiánya önbizalomban és az egyik legrendesebb, legszeretetreméltóbb ember, akit ismerek.
2012. dec. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nem ezen múlik. Én pl.sokáig visszahúzódó voltam, aztán bekerültem egy nagyon jó közösségbe, és ismert, közösségi életet élő csaj lettem. Attól függ milyen közösségbe jár a pasi. Hülye emberek között én sem akarnék nagyon barátkozni.
2012. dec. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Magányos farkas.:)
2012. dec. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Az önbizalomhiányos srácok rondák mint a bűn ezért nem kellenek senkinek sem,nem tudom hogy ne lenne ez igaz...Érdekes módon itt mindenkinek rendes párja van,csak idővel nehogy kiderüljön az ellenkezője
2012. dec. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!