Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, hogy valaki egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valaki egyszerűen nem szeret csókolózni?

Figyelt kérdés

A páromról van szó. Sose csókolóztunk túl sokat, és egyszer mondta is, hogy túl intim. De gyakran szórakozik pl. azzal, hogy megnyalja az arcom vagy a szám. Ma kiszakadt belőlem, hogy "miért nem tudunk mi is inkább csókolózni, mint minden normális pár?"

Erre kinyögte, hogy valamiért engem nem szeret megcsókolni, de előtte senki mással nem volt ilyen baja.

Én vagyok az eddigi legkomolyabb barátnője, együtt is élünk, terveink vannak, és őszintén nem értem a dolgot. Miért nem tud engem megcsókolni, ha a régi barátnőit igen?


2012. dec. 16. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Van, aki nem szereti, mégha a legtöbben nem is tudják elképzelni.
2012. dec. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet amilyen komolynak tartja a kapcsolatot annál szégyenlősebb és csak az együttlétek alatt csókol. Amúgy csókolózni mi sem szoktunk csak szex közben, naponta a puszik, meg a hosszú puszik szoktak lenni.
2012. dec. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, hogy ilyet kérdezek, de ápolt a szád? Nem csúnyák a fogaid? Nincs szájszagod?

Mert vagy ilyen dolgok miatt nem akar megcsókolni, vagy pedig nem kíván annyira. Lehet, hogy emberileg sokkal jobb vagy az előző bnőinél, de szexuálisan nem kíván téged annyira, mint őket.

Az fix, hogy oka van.

2012. dec. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy nem veled van a baja, hanem valami más az oka.

Nekem olyan bőrbetegségem van, ami miatt a szám gyakran feldagad és vörös lesz, ég. A nyelves csók még jobban elősegíti ezt.. Ilyenkor nagyon undorító a szám, én is próbáltam titkolni a párom elől.

2012. dec. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%

Úha én meghalnék csókolózás nélkül egy kapcsolatban...még szexkapcsinál is alap!


Biztos ő veled ilyen..mással meg más :/

2012. dec. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Barátom se szeret, de ő előző kapcsolataiban sem szeretett. Szexkapcsolataiban pedig mindig próbálta mellőzni. Azt mondta, hogy ezért szerette a kutyapózt. Én válaszút elé állítottam: vagy megcsókol többet, vagy szakítunk és keresek egy romantikusabb embert magam mellé. Azóta igyekszik a kedvemre tenni. De igazából nálunk csók sincs sok, szex meg még annyi se. Úgyhogy nálunk inkább az áll fenn, hogy előttem nagyon sok nővel volt, és a komoly kapcsolataiban is sokat szexelt, velem havi egy az átlag...
2012. dec. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok oda érte. Ágy jelenetnél még oké. Találkozáskor, búcsúzáskor meg a puszikat ki nem állhatom. Ha viszont ketten otthon vagyunk, sok puszi van.:))
2012. dec. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!