Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz vagy nem? Létezik vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz vagy nem? Létezik vagy mégsem?

Figyelt kérdés
Van olyan, (a mai világban) egy lány meg egy fiú mondjuk megismerkedik olyan 15 évesen és első látásra szerelem? De úgy hogy mondjuk még 25 éves korukba is tart a kapcsolat? Esetleg még tovább? Vagy ilyenre esély sincs?
2009. aug. 22. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ilyen a mai világban már nagyon ritka. régen mé előfordult többször, de manapság... túl sok a környezeti tényező és torzult a személetmód.
2009. aug. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

Van esély :)

Mindenre van esély. Elku*vult a világ sajnos, de nem mindenki. Valakinek még igen is jelent valamit az erkölcs és a szeretet fogalma :)

Amúgy ez az emberek személyiségétől függ.

2009. aug. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Esély van de én nem hiszek ebben.. nagyon kevés kapcsolat éli meg azt az idöt és elsölátásra? Mondjuk legyen ugy 10 a százhoz
2009. aug. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A parom novere 14 eves volt amikor osszejott a parjaval. Most 25 (vagy 26) eves. Mukodik!:)
2009. aug. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1 este kellett, hogy beleszeressek az exembe. 1 hét, hogy elfelejtsem. Nem nagy idő. Erre ne nagyon alapozz.
2009. aug. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
biztos hogy van,de nem biztos hogy megtalálod.biztos van akinek fontos az erkölcs még és nem mennyiségre hanem minőségre megy.én is csak reménykedni tudok, a barátom 17 volt,én 18. 3éve vagyunk 1ütt, ő a legjobb barátom is sülve főve 1ütt vagyunk, nem unjuk 1mást, minden tökéletes. barát helyett barát. bnőre sincs szükségem mellette.mi is beszéltünk erről, azt mondta h mig nem hiányol semmiből semmit miért kéne neki más, és hogy örökre együtt akar maradni nameg én is :)és én is tartok a mai világtól,a sok kis rámenős lotyó... kitudja még hogyan változiik mondjuk 10év mulva ha rámásznak. csak nekem volt előtte komolykapcs neki még nem s ettől félek..h ezért. de ne rágodj ezen.élvezzétek 1mást mig lehet:) és igen is 10 a 100hoz, de létezik :)
2009. aug. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2009. aug. 23. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!